Oktober 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sziasztok lanyok, ez itt bogyo

+21
Büngyi
geosel.klara
evu
zsozi
Timurr
huncutka00
Cukika
gerika
ariel
masika
kalloni
csim
Agi
sheepy
adrinalin22
evarga
Missfried
Vicsok
Eszter
Bogyo
GABI
25 posters

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty Orvos

Témanyitás  evarga Csüt. Jan. 03, 2008 5:12 pm

Sziasztok!

Megjártuk az orvost, nincs semmi baj, szájpenész sem, ennek úgy örülök! Koszmó viszont van egy kevés, az orvos azt mondta, hogy olajozzam a gyerek fejét és körömkefével!!!! szedjem le a száraz bőrt. Hát én azzal nem merem a buksiját kapargatni... Csim, ugye nektek volt már ilyen, leírnád, hogy ti hogy csináltátok? Amúgy veszek Babe koszmó elleni sampont, mert a fürdető is nagyon bejött és az remélem segít majd. Mivel többet bukik Gergő mostanában, javasolták az anyatejsűrítő készítményt. Viszont 1 hónap alatt feljött 50 dkg, átléptük az 5 kgt-t!
Találkoztunk Ariellel és Nikivel is, nagyon édes baba!!!! Gergő még nem nagyon nézegette őt ugyan, de egszer majd csak elkezd érdeklődni a lányok iránt Smile
Viszont mikor hazaértünk és kapott cicit, sírt, adtam neki másik cicit, ott is sírt, büfiztetés közben összekoccant a fejünk, hatalmas ordítás, csak cumival tudtam megnyugtatni. Most nem tudom, hogy kevés-e a tejem, bár szerintem 2 ciciből lett volna neki elég vagy csak fáradt volt... most bealudt és nem csak 20 percre, ahogy az utóbbi napokban csinálta, jót tett szerintem neki a friss levegő. Ha nem most lettünk volna orvosnál, azt mondom, hogy beteg!

Evu
Olyan szépek vagytok! Amúgy nagyon kiegyensúlyozottnak nézel ki, jól áll az anyaság, de tényleg!!!!
Ugye Vani kapott Nutritont bukásra? Ez jó volt nektek? Ezt kéne nekem is vennem Gergőnek.


Vicsok
Minden rendbe jön, jó, hogy már az intenzívről eljöhetettek!!!!

Bogyó
Újpalotán lakunk, Rubin Hotel majd 1 óra kocsival is és én nem vagyok annyira bátor, hogy átvezessek a város másik végére, tömegközlekedni pedig.. hát 2 átszállással megoldható, de a 173-as busz kész katasztrófa a Móriczig.....
Találka: nekünk 35 nm-es a lakásunk, a családot is felváltva hívom, mert nem férünk el max 3-4 látogatóval......

Adri
Jók a képek, ne szabadkozz!!!!! Sajnálom az anyósos sztorit.....

Betegeknek jobbulást, remélem gyorsan kilábaltok a náthából!

Akiknek nem reagáltak, azoknak is üdv, csak még teregetnem kell, amíg alszik a kismacim!

Üdv

Évi
evarga
evarga

Hozzászólások száma : 65
Registration date : 2007. Oct. 16.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty csütörtök

Témanyitás  kalloni Csüt. Jan. 03, 2008 5:38 pm

Sziasztok!

Épp rettentően ráérek, reggel óta nincs víz az utcánkban, semmit nem tudok csinálni... cheers Már megjártuk Jakabbal a Kálvin téri Szabó Ervint, szerettem volna valami szaftos babairodalmat Smile de elég silány volt a termés. Majd jelentek, ha találtam vm jót.

Tidi, nagyon helyes, hogy újra itt, jusson eszedbe mindig az újévi fogadalmad Smile! Emese nagyon gusztusos kiscsaj!!! A fotós oldal tényleg jó ötlet, együtt lenne az összes fórumbaba. De azt is valami privát helyen kéne, nem? És kúráld magad Te is, ahogy Masi, meg az összes házi praktikával! Iwiwen meg meglátogatlak majd Smile!

Masi, csúcs ez a nevetés, Büngyi is épp mostanában írt erről a blogjában! Ez már olyan nagygyerekes dolog, tényleg Smile! A sítalpat én is láttam... besz*rás... Smile És de jó, hogy Banduc gyógyul cheers !

Ági, amindenit, be tudnád vállalni a munkát? Ezt nevezem Smile!!!

Ariel, de jó, hogy hallunk rólatok is! Attól meg ne aggódj, ha az ünnepek után minden borul, egyáltalán nem meglepő. Biztos, hogy vissza fog állni a dolog... vagy kialakul egy új rendszer Smile. Ami lehetőleg Nektek is megfelelő... Smile Nem csinálsz egy vonalzót Te is? Niki gyönyörű!

Találkozó: nekünk sincs olyan nagy lakásunk, de végülis el lehet benne férni azért. Én elviekben felajánlom a helyet Smile!
Cuki, és a kokettáláson kívül mi volt a babamasszázson Smile? Mit tanultatok, mesélj!

Bogyó, javulsz? El tudod mondani röviden, milyen az a Kalovits-módszer? Tudom, megnézhetném az interneten... na, lehet, hogy ma sor kerül rá, ha továbbra sincs víz... Smile

Évi, mi volt a dokinál? *** Ja, most olvasom, akkor minden rendben Smile! És simán lehetett fáradt, főleg, ha most így alszik, ne aggódj!!

Klári, fő, hogy gyógyultok, Nóra meg nem baj, ha nem olyan kis pig forma, mint a mi szumósaink... Smile

Missi, popsiban le kell vonni fél fokot!!! Szóval ez nemhogy nem hőemelkedés, hanem tök normális testhőmérséklet, ne aggódj Smile! Végül volt a doki?

Evu, de jó, hogy jöttél, nem baj, ha sokat írsz, sőt Smile!! Elképzeltem a függő jegyespárt I love you I love you ... És akkor most már elégedett lehetsz magaddal, ha nem is azt mutatja még a mérleg+tükör, amit szeretnél, de már mindent megteszel érte, amit megtehetsz!! És ha ennyire szeretnéd, biztos vissza is áll majd a régi forma Smile! Annnnnnyira jók a képek!!!

Sheepy, de Te úgy érezted, hogy Dani nem eszik eleget? Mert egy kis súlytorpanás simán belefér! A "bibi" nagyon megzavarta az evését? Egyébként meg lehet, hogy inkább a sebgyógyításra fordítja a tejet, mondván a zsírpárna megvár... Smile

Adri, ez nagyon durva... és most mi a helyzet a férjeddel???

Zsozi, gratulálok, ehhez a tökéletescsipős Szabolcshoz Smile! Akinek a méretei sem elhanyagolhatóak... Smile

Hű, megyek, nyekereg Smile.
kalloni
kalloni

Hozzászólások száma : 88
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty gergo

Témanyitás  Bogyo Csüt. Jan. 03, 2008 6:02 pm

Eva, a legjobb, h afurdes elott olajozod a kis fejet, hajat, boret, aztan furdes es utana babakefevel ( nem koromkefevel) atmasszirozod, en a furdokadba, egy nagyobb gezdarabal szoktam a fejet is "vakargatni " es napok alatt helyrejon a bor, Szonjanak a homloka volt rettentoen kiszaradva, de a fenti modszer a kefeles nelkul es utana koromviragos kremezessel kb 3 nap alatt rendbetette
Ujpalatrol az nagyon messz van, az nem megy....nem lehet egy ekkora gyereket ennyit utaztatni
5 kg GERgo, pompas !

Kalloni, szaftos gyerekirodalom Smile hahaha, imadlak !
mire gondolsz? mar most olvasol neki meseket ? en a Weoros sandor verseket kantalom neki, imadom es sokszor probalok enekelni is, olyankor nagyon nez, lehet hogy nevet magaban Smile

sajnos nem jobb a torkom, 6 ra megyek infraszaunaba, a sarkon van egy hely, remelem a massziv izzadas helyretesz, nem lehetek beteg, ez luxus volna Smile ma estig adtam magamnak idot, hogy rendbejojjek. most jonnek hozzank, de az infraszuna utan pizsama es agyba bujok manokammal egyutt, olyan edes, amikor csak a kezemet szertne fogni. Ilyen dolgokert erdemes elni Smile

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty Re

Témanyitás  Agi Csüt. Jan. 03, 2008 6:07 pm

Zsombi épp alszik - ki tudja meddig?!

gyorsan a munkáról: nem tudom, hogy fogom-e bírni. mindenestre megpróbálom. míg dolgozom apukám, ill. anyósom vigyáz a törpére. Babysitterre nem bíztam volna. Plusz persze az is előny, hogy közel van a munkahelyem, és kértem, hogy vigyenek-hozzanak autóval, ami 5 percre rövidíti az utat.
egyelőre heti 2x 2-3 órát leszek bent és csak 2 hónapról van szó előreláthatólag. addigra vesznek fel új embereket.
és laptopot is kapok itthonra, bár szerintem itthon nem fogok tudni dolgozni, mert amíg zsombi alszik nem dolgoznék, hanem inkább házimunkát végzek, ill. pihenek.

Amúgy jól vagyunk. Az esténk ma jól telt, mert fél háromkor és fél hétkor kelt csak a legényke. Viszont fél háromkor két ciciből kínáltam meg. Mértem a lázát is, de nem volt. Kedélyállapota megfelel a szokásosnak, úgyhogy remélem nem fog bekavarni az oltás.

Büngyi, ha olvasol: én utálom ezt a terpeszbetétet. mindig elcsúszik a betétrész, mert a tépőzár nem tart jól. arra gondoltam kicsit fixálom, és varrok rá még egy tépőzárat, hogy stabilabb legyen. nagyon remélem, hogy 4 hónap után már nem kell majd használni.

Én azt hiszem, hogy egyelőre mellőzöm a tömegközlekedést Zsombival (bacik miatt). Autóm pedig nincs. De tavasszal szívesen találkoznék veletek. És persze hozzánk is lehet jönni. Mi egy 50 m2-es panelban lakunk. Mint mondják, sok jó ember kis helyen is elfér.
Smile
Agi
Agi

Hozzászólások száma : 61
Age : 46
Location : Budapest, III. ker.
Registration date : 2007. Oct. 24.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty kalloniek

Témanyitás  Bogyo Csüt. Jan. 03, 2008 6:08 pm

ja, kalloni, akkor le kell csapni az ajanlatodra, nagyon kedves toled,,legalabb romantikazom a kornyeken.
mikor lenne jo neked ? pl jovo heten valamikor ? csak kedd ne legyen...
mndenki vinne vmit es akkor te "Csak" a helyet szolgaltatod
en pl isteni zellerkremlevest tudok kesziteni, az egeszseges es vizhajto
javaslom, hogy valamikor 11 es delutan talalkozzunk es legkesobb 3 kor tavozzunk, mert akkor nincs meg akkora dugo. mondjuk 12- fel 3 ig ? na jo, nem szervezem, csak hangosan gondolkodom

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty agi

Témanyitás  Bogyo Csüt. Jan. 03, 2008 6:10 pm

Agi,
nem tud valaki elszallitani teged ? en az Andrasy ut, / korut / moszkva ter/ pasareti ut utvonalon megyek, akinek van kedve johet velem, szivesen felveszem kicsi kiterovel is

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty kalovits modszer

Témanyitás  Bogyo Csüt. Jan. 03, 2008 6:13 pm

kalloni, nahat kb arrol szol, hogy szeretessek meg a vizet a geyrekekkel, es itt nem csak usznak, hanem elotte van egy masszazs a mar jo finom meleg teremben,,,aztan uszikalas es utana a lenyeg ( szamomra) hogy van egy szauna fele, ami a gyerekeknek is jo, ada lehet bemenni egyutt es ott lehet a vegen egyet szoptatni, aki akar, tehat az egesz egy komplett kis program. Telen plane jo lehet a nyalkahartyanak a meleg nedves levego. Tobb helyszinen van, de aRubint szalloban van, ugy tudom CSAk gyerekeknek, magayran abban a medenceben csak babauszas van, eleg higenikusnak tunik
roviden ennyi

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty 67

Témanyitás  Bogyo Csüt. Jan. 03, 2008 6:25 pm

a 67 oldalnal mindig kitorlodunk, probaltam beallitani, de nem megy...majd nyitunk ujat megint

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Csüt. Jan. 03, 2008 6:48 pm

Ági: Én felvehetlek Békásról úgy is befelé megyek.
Ja Akkor most Kalloninál lesz a tali??? vagy csak Bogyó te szervezted oda?? Very Happy

nálunk is lehet, bár Békás azért eléggé kiesik sokmindenkinek!
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty Első

Témanyitás  Büngyi Csüt. Jan. 03, 2008 7:17 pm

Boldog új évet Csajok! Ez az első hozzászólásom idén pig pig pig

Most olvasom Bandusról a híreket. Én kimaradtam mindenből. Nagyon sok erőt kívánok Vicsoknak és Bandusnak, remélem hamar rendbejönnek.

Visszaolvastam. Látom a gyönyörű képeket. Szebbnél szebb babák és anyukák, mindenki jól néz ki kivétel nélkül
és Vanó baba hiperjárgánya! Surprised Nagyszerűen néz ki, meg is mutattam heléna apukájának Smile

babaúszás: mi is beneveznénk. Jövő héttől bármikor jó lenne

Találkozó: tényleg lesz???? én is mennék Helénával

terpeszbetét: undorító, nekem nem tépőzáras van, ebben meg az a hátrány, hogy meg kell kötni, nem valami praktikus, de be kell vallanom, hogy hanyagoljuk a használatát....

most rohanok, igyekszem bisszanézni
Büngyi
Büngyi

Hozzászólások száma : 90
Age : 44
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

http://simoningrid.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty Oltás

Témanyitás  Missfried Csüt. Jan. 03, 2008 7:20 pm

Na hájj!!!!

Büngyi,jol látom Te vagy még itt? Smile Puszi neked is!!

Na igen,jött végre a doki és beadta az oltást!Épp dilis fél órájában találta Samut ugyhogy volt ordítás!! Shocked Very Happy Meg is mérte:meztelenül 5,30 kereken!!Ennek örülök!!Szépen gyarapszik a fiam!Végülis 5 hét alatt hízott(akkor volt 4,20)mennyit is?? Very Happy 1,10et na!!Az nem rossz ugye?? Rolling Eyes Remélem nem fog belázasodni..!!
Utána megnyugodott,fél orár vigyorgott is meg "beszélgettünk"..,de most ismét dilis!! Sad

Kézeljétek iwiwen rátaláltam a csajra akivel együtt szültünk,majd egy szobába is kerültünk!!Tök jó!! Very Happy

Evu olyan szép vagy inkább!!Nyugeee!! Smile Wink És persze Vanó is!!Én meg 82 vagyok!!Mit tegyek??Majd lefogyunk...!Hidd el én is voltam 'bombázóbb'!! Very Happy De ez van!!Régi már ugyse leszek!!De azért törexem!!a csak 1 db csokit ettem(edig) Very Happy Shocked Szóval semmi "jajjdehogynézekki"ok?? Wink Wink

Na megyek,mert apánál már nyügös ismét!!Puszi mindenkinek!!
Missfried
Missfried

Hozzászólások száma : 192
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty hivatalos

Témanyitás  evu Csüt. Jan. 03, 2008 7:23 pm

csajok, most hivatalos ügyben jarok itt Cool hihi

most töltöm a segelyekhez a nyomtatvanyokat..kicsit hülye vagyok nehany oldalhoz, olyan felreerthetö Shocked
kerdes:ha azt akarom, hogy mindent utaljanak, akkor kell igazolas a banktol?

tali..en is..en is cheers de hol es mikor?amugy mi sem vagyunk mobilak Sad es nemtom apanak lesz e ideje fuvarozni..remelem

majd reagalok mindenre, csak most töltögetek alien
evu
evu

Hozzászólások száma : 108
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty Evu

Témanyitás  Missfried Csüt. Jan. 03, 2008 7:23 pm

Jajj tényleg!!Jó hogy Büngyi emlitette!!(Neked is BUÉK Büngyi!!!!!!! Smile Smile ) Vanóka "hiperjárgányát" Smile !!Evu ezt hol szereztétek be és mien néven "fut"??Tök jóó!!Ez el is ringatja a babát??Nekem is kell ilyen!! Smile Smile
Missfried
Missfried

Hozzászólások száma : 192
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty Erre lene szükségem!

Témanyitás  Missfried Csüt. Jan. 03, 2008 7:25 pm

De leginkább igazábol ELRINGATÓ,MAJD ELALTATÓ,SÍRÁSGÁTLÓ,PELENKÁZÓ,ÉNEKLŐ ÉS EGYÉB EXTRÁKAT TUDÓ HIPERGÉPRE!"Létezik ilyen?? lol! lol!
Missfried
Missfried

Hozzászólások száma : 192
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty szuperjargany

Témanyitás  evu Csüt. Jan. 03, 2008 7:26 pm

csajok, asszem Lilicseknek van ilyen Fisher Price hintaja...kiabrandito, de ez nem Vanikae, hanem a születendo masodunokatesojae Sad de jövö honapban mi is veszünk!! Twisted Evil mert annyira elvezte a pici lanyo..hintazik, zenel, nagyon szuper!!!
evu
evu

Hozzászólások száma : 108
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty hihi

Témanyitás  evu Csüt. Jan. 03, 2008 7:27 pm

Missi...ez te vagy, az anya!!! flower lol!

-------
Suite ŕ un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
https://oktober07.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=7
evu
evu

Hozzászólások száma : 108
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 40 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.