Oktober 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sziasztok lanyok, ez itt bogyo

+21
Büngyi
geosel.klara
evu
zsozi
Timurr
huncutka00
Cukika
gerika
ariel
masika
kalloni
csim
Agi
sheepy
adrinalin22
evarga
Missfried
Vicsok
Eszter
Bogyo
GABI
25 posters

1 / 40 oldal 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  GABI Pént. Nov. 23, 2007 10:29 pm

Sziasztok!!!

Ismét egy katasztrófális nap. Sad
Délután teljesen kihányta a tejet vagy másfél deci simán volt, fáj a hasa, nem tud aludni.

ÁÁÁÁÁ megyek mert sír.
GABI
GABI

Hozzászólások száma : 108
Age : 56
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty ..

Témanyitás  Bogyo Pént. Nov. 23, 2007 10:30 pm

kalloni, orulok neki, h tetszik.

viszont nem tudtam kimosni es ma megis belerakom majd, remelem nem lesz baja , mondjuk alatta ugyis van rugdalozo

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty GABI

Témanyitás  Bogyo Pént. Nov. 23, 2007 10:32 pm

huu , az nagyon sok ! mi lehet a baja ? azt mondjak h ilyenkor jobb ha kicsivel tobb ido telik el eves kozott , mert addigra megemeszti az etelt jobban. remelem a holnap jobban megy majd

jo ejt, majd holnap probalok jonni,
Szonja most eszik, remelem utana mehetunk aludni mindketten...

nagyon faradt vagyok, a seta megtette hatasat..Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Eszter Pént. Nov. 23, 2007 11:22 pm

Bogyo

Szerencsére Lili elvan nem idegesíti a sírás és aludt 3 órát délután,jól veszi már eleinte féltékeny volt.Nagyon tetszik a hálózsák,vidám merre szerezted nem tudom erre felénk nem láttam ilyen vidámat.

Ági
Én is próbálgatom a cumit de egyenlőre nem sok sikerrel.

Látom ma mindenkinél nyűgösség van azt mondják az idő meg a telihold is közre játszhat.nekünk most elég nyügi volt az esténk is,de a két órát próbáltam most is tartani,most megint alszik kérdés meddig az előbb 10 percet bírta.
Én is lemértem mennyit evett 10 perc alatt 110 g.Azóta már kétszer evett de még semmi kaki,lehet az is baj.

Na léptem aludni,már ha tudok
Eszter
Eszter

Hozzászólások száma : 119
Registration date : 2007. Nov. 08.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Eszter Pént. Nov. 23, 2007 11:28 pm

Bogyo

Amúgy Lili simán kibírta a 3 órákat sőt hazajöttünka kórházból és utána pár napig végig aludta az éjszakát.Na de utána iszonyatos hasfájos volt mindíg túl ette magát 200grammokat evett,de aztán szépen beállt.Igaz egy éves koráig felkelt éjszaka de hát ez benne van.Ja és Lili elfogadta egyből a cumit is.
Eszter
Eszter

Hozzászólások száma : 119
Registration date : 2007. Nov. 08.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty H&M

Témanyitás  Bogyo Szomb. Nov. 24, 2007 12:21 am

Eszter , a H&M ben vettem 4490 ft es elvileg 2-4 honapos korig jo, volt nagyobb meret is
200 gr ot evett, az rengeteg ! Utana nem hanyt ?
amugy nagyon tetszik ez a Rozina nev, ez honnan valo ? marmint honnan jott az otlet ?
azt hittem aludni fogok mar, de sajnos nem, manokam magyaraz, de most mar lefekszem , akarmi is lesz.

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty szombat

Témanyitás  Vicsok Szomb. Nov. 24, 2007 9:40 am

gyors bekukk, gyerek a kezemben

köszi a biztatást csajok, majd beszámolok, mi volt... pig de a férjem is azt mondta, ha úgy áll a dolog, be a kocsiba és megyünk.
Igazából azért is megyünk, hogy megelőzzünk egy anyós-látogatást... Embarassed Anyósom még nem látta a gyereket Shocked , meg apa nagymamája sem, és ő már nehezen mozdul a 80valahány évével..

Mecsek-teát próbálta valaki?? Tegnap 3/48kor szopi, 20 perc alvás (épp meg tudtam fürödni, apa squasholni volt) utána még egy kis szopi, alvás, negyed10ig, utána hasfájás....egészen 11ig. Apa volt vele, én aludtam 1 órácskát közben, majd felkeltem, megszopiztattam, és utána beájult.

Én is küzdök ilyenkor az 5-10 perces szopikkal..beájul. Annyira kifárad szerintem a nagy erőlködésben addigra... Crying or Very sad

Bogyó, nagyon ari a hálózsák Very Happy
Vicsok
Vicsok

Hozzászólások száma : 82
Age : 46
Location : Budapest, XI. ker
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty szombat

Témanyitás  Vicsok Szomb. Nov. 24, 2007 9:46 am

Jajj, Gabi, nekem is ismerős..gyors szopizik, utána ki az egész...tegnap túrós büfikkel voltunk tele...

Lehet, hogy tényleg ez a hülye telihold confused Masi nálam az etalon, ha már Lili is ennyire nyűgös volt, akkor tényleg gáz van... No Mondjuk én mindig megérzem a holdat, nem tudok aludni, tegnap is felébredtem óránként, hiába aludt a gyerek..aztán rájöttem, hogy nincs lehúzva a redőny és szépen rámsüt a hold... sunny

Éljen Bogyó, nyilvános szoptató!! cheers Én a mom-ban a parkolóházban, illetve mikor be kellett mennem a sürgősségire a Szenti Imrébe, akkor ott egy üres kórteremben szopiztunk..egyik sem nyilvános, szóval te vezetsz e téren! Wink

Megyek közben, szerintem puki és trotyi baj van...
Kitartás csajok mindenkinek, szép hétvégét!!
Vicsok
Vicsok

Hozzászólások száma : 82
Age : 46
Location : Budapest, XI. ker
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Bogyo

Témanyitás  Eszter Szomb. Nov. 24, 2007 10:10 am

De hányt meg üvöltött,mert Lili büfizni sem nagyon tudott,fél óráig büfiztettük,de semmi.

A Rozina név,hát a párom egy barátjáéknál van Rozi először csak Rozit akartunk,de aztán kitaláltuk hogy inkább Rozina legyen,úgyis Rozinak hívjuk.Holnap elugrok akkor H&M-be én is megnézem.
Egész türhető éjszakánk volt 9-kor beájult és 2-kor kelt ez most a rekord,de utána 2,5-3 óránként,most a kezemben pihizik,jaj remélem nem szokik hozzá!
Eszter
Eszter

Hozzászólások száma : 119
Registration date : 2007. Nov. 08.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Kérdés

Témanyitás  Missfried Szomb. Nov. 24, 2007 1:12 pm

Haho,sziasztok!!Mindenkit üdözlöm,de ismét csak villám tempóban jöttem:(!!

Egy kérdésem lenne:Ti mikor utaztattátok(fogjátok)először a kicsit??Mert lassan el kéne indulnunk pécsi nagyszülökhöz(szegény apósom mozgássérült.ő egyelőre nem tud jönni és még nem is látta Samut:()..de nem tudom el merjünk e indulni!!Ma párom mindenképp megy,de engem lebeszéltek,ugyhogy még 2 -3 hetet várok talán!De ugy kimozdulnék már kicsit!!Bedilizek!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

Amugy nálunk is nyügösködés van ezerrel tegnap óta!Most beraktam kiságyba..,de minek??Ugyis mindjárt bőg!Sad
Tegnap ráadásul olyan szuprt kakilt,hogy kilőtte egészen az ágyig,szőnyegre..,mindenhová ment! Shocked Szegénykém megtisztult!!Másfél napi kakahiány után beleadott mindent!Na már nyöszörög is!! Mad

Puszilok mindenkit!!
Missfried
Missfried

Hozzászólások száma : 192
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Vicsok

Témanyitás  Missfried Szomb. Nov. 24, 2007 1:14 pm

Vicsok látom Ti már utaztok!! Smile

Oááááááááá van ezerrel!! Shocked Neutral
Missfried
Missfried

Hozzászólások száma : 192
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty utazas

Témanyitás  Bogyo Szomb. Nov. 24, 2007 1:29 pm

masi, szerintem a boldog anyuka fel siker, szoval utazz ha van kedved, de NE IZZADJON meg a gyerek es ne fazzon ! magyaran ha mar meleg van a kocsiban, akkor vetkoztesd, stb. A mutkor nekunk a hordozoban nagyon megizzadt a hata, mert egy szar polar takaro volt rajta. a pamut sokkal jobb.
amugy nincs ezekre szabaly, mindenki ugy csinalja, ami neki jo es kesz. En a helyedben mennek.

Vicsok, akkor jo utat nektek is, aztan nehogy rosszul legyel a sok evestol,
kosz az elismerest.
mire jo at a mecsek tea ?
amikor igy bealszik, akkor leteszem magam melle (imitalva mintha az agyban lenne hihh es akkor 3 perc max es folebred )

Ki az aki meg szoptatott nyilvanosan ? nem is olyan nehez. de azt hiszem a legjobb vmi bo polot hordani es ala betenni a gyereket ( most ugyis divat a bo polo fele)

most meg le kell vennem a halozsak kepet, jo lenne mar megtanulni h hogyan kell siman ide feltolteni,

Eszter, jo shoppingolast, a HM ben nagyon meleg van bent, ahogy beersz vedd ki a meleg zsakbol, es sapka le, viszont lent a szoptatos szobaban nincs futes, ott eleg hideg van, no en ott foladnek ra egy sapkat + pled.

jo szombatot mindenkinek, majd meg este jovok.

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Szombat

Témanyitás  evarga Szomb. Nov. 24, 2007 5:17 pm

Sziasztok!

Tegnap nem tudtam jönni, igyekeztem azért visszaolvasni. Tegnap voltam a dokinál a 6 hetes kontrollon, még egy picit a méhszájamról jön valami váladék, de a méhem rendben (bár én megkérdeztem, hogy a hasam mitől húzodik vissza laposra- "tornával"- volt a válasz Very Happy
Kaptam fog. gátlót, ha nem szeretnék még1 gyereket a spirálra beszélt volna rá a doki- nekem ez nem jutott volna eszembe! De most a párom azzal érvelget, hogy gondoljuk azért át a 2. gyereket, mert egy fiút el kell indítani az életben stb. és nem tehetjük, hogy az egyiknek tudunk adni, a másiknak nem... na én ettől mindig kiakadok, mert mi is 3man vagyunk testvérek és nem tettek alám egy lakást (neki igen, de ő egyke!)- szóval én annyira belejöttem a babázásba, hogy nem tudok az anyagiakban előre gondolkozni! Ha lesz 2. gyerek, 2009 végéig meg kell születnie, ugyanis addig van munkaszerződésem és így kapnék normálisabb gyedet.... Azért ez elszomorít, hogy ezen is kell gondolkodni! De abban maradtunk, hogy mindketten gondolkodunk egymás érvein.. én azért remélem, hogy egy kisöccs vagy kishugi sül ki belőle a végére!
Amúgy a dokinak említettem a szájpenészt, és nagyon rendes volt, mondta, hogy vigyük be Gergőt az Istvánba, beszél az egyik gyeerekorvossal, hogy fogadjon bennünket, ha 2 hét múlva nem múlik el (az a doktornő tündéri, ő csinálta a zárójelentéses viszgálatot is). Az ő lányát is ez az orvos tette rendbe, szerinte nem elég a lokális kezelés, valszeg kelllene a Canesten rá. Ez annyira megnyugtatott! Volt rákszűrés is, a citológusok szólnak, ha lenne Candidám, de ezt nem kezelné a doki, ugyanis legalább 1 napig nem lehet egyáltalán szoptatni a szer miatt. Vérvételre 2 hét múlva megyek, szerinte még mindig nagyon sápadtnak tűnök:(
Gergő jól elvolt apával, 4 órát kibírt evés nélkül (3-at aludt, míg távol voltam), így mileőtt hazaértem, akkor kezdett el cumiüvegből kajolni, de csak 50 ml-t nyomott ba, kapott azért ciciből is!
Nálunk kezd 3-4 órásra tolódnia az etetés!
Ma reggel 7-kor reggelizett, majd betettem az ágyba, de nyögdécselt még, de gondoltam, majd elalszik. Ilyenkor én át szoktam még menni apához az ágyba, de éjjel a gyerekszobában alszom. Kétszer becsipogott a légzésfigyelő, mindig rohanok ilyenkor, de nincs szerencsére semmi baj. Viszont ez után először a hosszú riasztás is beindult, mind a ketten rohantunk, ilyenkor megrázom, felveszem, szerencsére lélegzik, csak nagyon mélyen aludt. Inkább a karomban tartottam még 1 órát ezután.....és végig figyelem, hogy vesz-e levegőt.
Egy ismerőstől kaptuk a légzésfigyelőt használtan és ő mondta, hogy nekik is sok riasztásuk volt, de én mindig úgy megijedek ezektől (az elemlemerülésnél másképp csipog, azt már kitapasztaltuk, most még arra gyanakodtam, hogy a pléd Gergő alá gyűrődött és lehet, hogy emiatt nem érzékelte a légzésést...)

Kalloni
Napi 8 kajálás nemrossz, mi 10-zel indítottunk és most vagyunka 8-nál 6 hetesen!

Sheepy
Kaptuk a kengurut, BabyBjörn a márkája, pici kortól lehet benne vinni a babót, de én majd csak 3 hónaposan avatom fel! Eddig egyszer raktuk bele itthon, nem igazán tetszett neki!
Az overállunk 68-as, azt még nem néztem, ezzel majd hogyan tudom beletuszkolni Gergőt a kenguruba. De kaptam még egy kendőt is,valamelyik majd bejön!

Ági
Mi is felavattuk a hitvesi ágyat Smile Nekem a szakadás+gátseb azért inkább a szűzlányos feelinget adta Smile
Cumiztatás nálunk is így történt, ma pl. 1 órát elvolt a cumival, de persze nem szeretném, ha nagyon rákattanna!
Gergő 4200 gr 6 hetesen, de ő kisebb súllyal született.

Bogyó
Szép a hálózsák! Sétálni egyelőre a környéken szoktunk, de majd utazunk mi is a belvárosba. A kisföldalatti miatt én nem merek babkocsival útra kelni és a 69-es villamosra sem lehet segítség nélkül felcígelni a kocsit sajnos.

Vicsok
Én azért nem szedtem + vasat a terhesség alatt, mert a székrekedésem így is kínzott, de ma már bánom, a következő terhességnél szedni fogom, hogy ne legyen ilyen vérszegénységem. Én is mindent bevetek, hogy menni tudjak a klotyóra... az alamakompót segített az utóbbi időben!
A disztnotor remélem jól sikerül, én kihagyom ezt a szüleimnél.....

Büngyi
Én is szoktam Gergőt az ágyában egy picit sírdogálni hagyni, de ha eldurvul, én is kiszedem onnan, majd kezdjük előröl. De mint fent is írtam, ma nyűglödött ott reggel, de elaludt, csak a légzésfigyelő riasztás miatt inkább a karomban altattam továbbb... Már jártok jógára? Milyen? Majd benézek a blogodra!

Gabi
Azért írtam, hogy ügyes vagy, mert ezeket a dolgokat nem könnyű kivitelezni. Elhiszem, hogy sohasem tudsz nyugodt lenni, de hamarosan tudod majd vinni Bibit is, nem?

Masi
Remélem, hogy Lili most már jobban tud aludni!

Eszter
Biztosan más érzés a 2. gyeerekkel mást megtapasztalni, de majd csak beáll Rozi is a hosszabb alvásra!

Kozmetikus
Úgy volt, hogy az enyém eljön házhoz, csak megbetegedett... Már én is nagyon vágyom egy kis kényeztetésre. Viszont a terhesség alatt apa oldotta meg a "szőrszálhasogatást" és most is szívesen segített nekem ebben ( a gátsebem miatt nem mertem borotvával közelíteni
Smile Pedig már szinte csak egy heg maradt....

Na megyek teregetni, mert nincs tiszta 56-os ruhája a gyereknek, ilyenkor előszedegetem a 62-seket.... néhány bodí jó már rá, minden márka más méret!

Üdv

Évi
evarga
evarga

Hozzászólások száma : 65
Registration date : 2007. Oct. 16.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  evarga Szomb. Nov. 24, 2007 5:21 pm

bodí=body Very Happy
evarga
evarga

Hozzászólások száma : 65
Registration date : 2007. Oct. 16.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Eszter Szomb. Nov. 24, 2007 5:57 pm

Látom ma mindenki családi napot tart.Én meg pihenőt apa még dolgozik kint,Lili anyuéknál,Rozi meg alszik ma fél 10 től 2 ig aludt,felkelt evett hiszti,kitoltam a levegőre és most megint alvás.

Evarga
Milyen légzésigyelőtök van?Nekünk is van Lilinél is volt ,de csak egy téves risztás volt.Gondolom a szívbaj jön rátok ilyenkor.Én amúgy is tiszta para vagyok azért kellett mert addig nem aludtam nyugodtan.
Eszter
Eszter

Hozzászólások száma : 119
Registration date : 2007. Nov. 08.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  GABI Szomb. Nov. 24, 2007 5:58 pm

Sziasztok!

Mára már jobb a helyzet.
Kaptunk homeos bogyókat a náthájára, és ma egészen jól ürül a váladék az orrából tőlük, remélem pár nap alatt meg is gyógyul. Very Happy

Évi: Ha meggyógyul végre valahára, biztosan tetszeni fog neki a séta, és akkor nyugisabb leszek, hogy magammal vihetem. De tegnap még a hányás előtt próbálkoztunk a sétával, kb. 2 perc után üvöltött mint a sakál. Kivettem a babakocsiból, de akkor is ordított, így hazajöttünk. Persze be is dugult az orra, váladékozott a szeme megint.
GABI
GABI

Hozzászólások száma : 108
Age : 56
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  adrinalin22 Szomb. Nov. 24, 2007 8:30 pm

Szzzzíííjasztoook!!

De örülök Nektek!! Visszaolvasni talán sosem fogok, de bízom benne, hogy mindenki jól van és kiigazodtok a kicsik "szavaiban"!
Mi is kezdünk összeszokni talán...
Szóval üdv és sok puszi Mindenkinek!!!!! Igyekszem most már gyakran jönni, de eddig hol a gép volt rossz, hol az internetes összeköttetés nem volt az igazi...
De már úúúúgy hiányoztatok!! Nagyvonalakban mi történt Veletek eddig???
Ja!!! És Gratulálok azonak is akikről lemaradtam!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy flower flower cheers cheers
adrinalin22
adrinalin22

Hozzászólások száma : 62
Age : 40
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Adri újra köztünk !!!!

Témanyitás  sheepy Szomb. Nov. 24, 2007 9:21 pm

Hurrá , hurrá !!! cheers cheers cheers Adri , már úgy hiányoztál , olyan jó ,hogfy most már Te is tudsz jönni megint Very Happy
Írj ,hogy mi a helyzet Veletek és a leányzó hogyan cseperedik .

Évi : jó ,hogy írtad ezt a kengurus dolgot, azon el sem gondolkodtam ,hogy tél lesz és az overallban kell a gyereket cipelni . Csütörtökön elugrom a Brendonba, mert neten nem merek rendelni , ott majd alaposan körülnézek .
Baby Björn -t is nézegettem klasszak , de nem merem látatlanba megrendelni .
Jó ,hogy végre kézbe veszik Gergő penészét, remélem hamarosan elmúlik neki !
Bár még lehet,hogy korai evvel foglalkozni , de remélem nektek is szép nagy családotok lesz !
Én az a fajta vagyok ,aki nem az anyagi oldaláról közelíti meg a dolgokat és bár a férjem is hangoztatja néha ,hogy drága az élet és több gyereket "nehezebb" tisztességesen felnevelni nem hiszem ,hogy ez akadályozna abban,hogy min. még 1 -et szüljek.
Én úgy érzem sokkal szegényebb lennék lelkiekben ,ha egyszem gyerekként kellett volna felnőnöm még ha időnként osztozni is kellett másokkal .
( persze az öcsém és a húgaim lehet,hogy nem így gondolják , ha arra gondolnak hogyan " terrorizáltam " őket néha Laughing hihihi)

Bogyó : bátor vagy evvel a nyilvános szoptatással !
Asszem én akár miniszoknyába is bújhatnék , akkor sem segítene senki a babakocsi cipelésben úgy mint Nektek a földalattin .
Csupa rozzant vénember sétáltatja napközben a kutyuskáját , akik még az ajtót sem bírják megtartani nekem ,ha haza szertnék menni .
Ma is csak a földszinti vak bácsiba botlottunk bele, még jó ,hogy a férjem is velünk volt Very Happy

Vicsok : hogyan boldogultatok a disznós napon ?

Tegnap éjjel alvási rekordot döntött Dani : este fürdés után 9- 1/2 11-ig hol sírt ,hol evett, de végül fél 12-kor sikerült elaltatni az ágyunkban , úgy hogy a cici a szájába lógott én meg mellette szunyáltam . Nem is kelt fel csak reggel fél 6-kor !!
Éjjel azért felébredtem úgy 3 körül és kerestem a gyereket .
Veletek nem fordult még elő ?
Majd minden éjjel felriadok és nem emlékszem rá ,hogy már megetettem -e , illetve keresem az ágyunkban ,hogy hol van ?? Shocked
Ilyenkor széttúrom a takarókat , még a páromé alá is benézek , mert hirtelen azt hiszem ,hogy szopi közben elaludt velem .
Sokszor még a karomat is úgy tartom , mintha etetés lenne és a takarón csinálok neki egy kis mélyedést ,hogy elférjen , miközben alszom !!!
Persze a gyerek a saját szobájában van és alszik .
Nagyon gáz , ha más mondaná el sem hinném , hogy van ilyen !!!!!!!!! affraid

Telihold eszembe sem jutott, de lehet,hogy megérzik . Ma is volt egy -két húzósabb pillanat, de holnap már 5 hetesek leszünk , remélem majd csak kinövi Very Happy Very Happy Very Happy

Mindenkinek további szép hétvégét !
Sziasztok!
sheepy
sheepy

Hozzászólások száma : 158
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lányok, ez itt bogyó

Témanyitás  Agi Szomb. Nov. 24, 2007 9:55 pm

Évi,

tényleg szörnyű, hogy anyagiakra kell gondolni a gyerek tervezésénél.
sajnos, én is ilyen racionális vagyok, és átgondolok minden lehetőséget. De Zsombinak is biztos jót tenne egy testvér, akire számíthat majd.
tök rendes a doki, hogy segít ebben a szájpenész dologban.
Már mi is kb. 4 óránként eszünk. De nappal evések között sokszor csak 1 órás alvás van. A többiben nézeget, és közelségre vágyik, így foglalkozni kell vele.
Nagyon rémisztő lehet, amikor beriaszt a légzésfigyelő! Nem irigyellek.
Ruhák: én is azt tapasztaltam, hogy márkától függ a méret. Én már 56-osat nem nagyon adok rá, jöhetnek a 62-esek. Overállban is 62-esünk van, de az alá több réteget lehetne pakolni akkora.

Adri,
jó, hogy jössz. Várunk! cheers

Mi ma is nyűgösek voltunk napközben. Még biztos a telihold hatása…
Amúgy szépen eszik. Csak az a rossz, amikor már nem akar enni, nézegetni, aludni, és sír – na ilyenkor nem tudom, mit csináljak vele. Általában túl fáradt, és ezért sír. A másik pedig a pocakfájás. Legutóbb a térdemre fektettem hason, és kimasszíroztam belőle a kakit. Na ettől megnyugodott és most alszik. Csak sajna fel kell ébresztenem, mert 8-kor fürdünk.

Még nem is mondtam nektek, de annyira örülök, hogy vagytok. Olyan jó veletek „beszélgetni”, és annyi infóhoz jutok. Köszi mindenkinek! sunny
Agi
Agi

Hozzászólások száma : 61
Age : 46
Location : Budapest, III. ker.
Registration date : 2007. Oct. 24.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Eszter Szomb. Nov. 24, 2007 11:36 pm

Szia Adri végre!

Ma elmaradt a fürdetés Rozi nagyon ynügi volt sírt utána meg beájult a kezemben nem akartam felkelteni szegényemet
Sheepy én is sokszor éjjel íg vagyok,meg nem tudom melyik ciciből kell etetnem.
Eszter
Eszter

Hozzászólások száma : 119
Registration date : 2007. Nov. 08.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty ..

Témanyitás  Bogyo Vas. Nov. 25, 2007 1:10 am

Adri, jo h jottel, hogy megy minden veletek ? meselj !

Shep, olyan edes vagy amit irtal az estekrol, jot nevettem, d eTENYLEG igy van. En mondjuk amiota szoptatok irom, hogy hanykor es melyik mellbol evett, az elejen azt is irtam h hany percet es hany kaki volt Smile most mar csak h hanykor kezdodott. Hajnalban ha sir az elso h megnezem a feljegyzes, anelkul azt sem tudom h mi van Smile - mint egy oregasszony.
miniszoknya hahaha, Tuti h segitenek neked is !! Ugyes a DAni, mar o is csatlakozhat a Lili taborba

gabiii, de jo h jobban vagytok, melyik homeosat kaptatok ?

eszter, vettel vegul ? mi sem furdettuk tegnap, de nem baj...

Agi, tok jo mar a 4 oras etetes, oriasi kulonbseg a 3 orahoz kepest, nem ? nalunk meg nem allt be a 4 teljesen, de afele kozeledunk, ejjel persze siman alszik 4 - 5 orat, ill nem alszik 4-5 t, csak annyi telik el az etetes kozott, mert utana mig elalszik , az is ido.
igen, nagyon jo igy beszelgetni Veletek, nekem is sokat jelent nagyon... SmileSmile

anyagiak : a csorosag nem a gyereket zavarja, ( nekik "csak" a szeretet kell ) hanem a szuloket ( ha zavarja ) es a besavanyodott szulo senkinek sem jo, szoval a legjobb ha mindenki a sajat vagyaival van tisztaban, mert a martirsagnal nincs rosszabb szerintem, magyaran :en nagyon dijazom aki sok gyereket vallal, de akkor azt orommel tegye.
sajnos :)en max. 2 szeretnek, tobbet csak akkor ha majd tudom, hogy 3,4 stb gyereknek is tudom a mindenet fizetni es segiteni az eletben. Amikor mi voltunk gyerekek, akkor meg mas volt a helyzet, nekunk sem volt szinte semmink, de ne feledjuk, h akkor masoknak sem igazan es igy nem volt mivel osszehasonlitani magunkat

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  csim Vas. Nov. 25, 2007 9:29 am

Sziasztok!

Kitúrtak a fiúk az ágyból, így van időm olvasgatni. Leraktam etetés után Kristófot a helyemre, kimentem a mosdóba, mire visszaértem már édesdeden aludt...

Tesó, mi is 2009-ben szeretnénk, szerencsére a férjem is. Nálam az is szempont, hogy még 35 év alatt meglegyen. Na én most 32 vagyok, szóval van idő, de a két gyerek között nem megyek vissza dolgozni. Most így gondolom..

Tegnap nekünk is nyűgös napunk volt, egész nap szinte semmit nem aludt Picurka és időnként olyan keservesen felsírt, tuti fájt a pocak. Mondjuk volt kaki, de azt amíg megszülte, hát úgy sajnáltam. Végiggondoltam, hogy mit ehettem, de semmi olyat amit nem szabad. A neten nézegettem, hogy mit lehet szoptatós anyának enni és szinte mindent. A tejet kifejezetten ajánlják. Na attól Kristóf csupa pötty volt. Most épp gyönyörű a baba bőre nem akarom, hogy újra olyan legyen.

Oltás: Ti beadattok extra oltás ia a babátoknak? Nálunk 2 hét múlva oltás éa a Pneumoccoccus első oltását is beadják. Mondjuk félek egy kicsit ettől, mert szegény baba 2 oltást is kap egyszerre a combjába.. Biztsos fájni fog neki.

Overál: nekünk van 2 db 68/74-es és 1 db 74-es zsák, ami overálnak átalakítható (cipzárral). Anyósom mindnet megvesz az unokájának, ő vette ezt a rengeteg overált, na én ebből 1-et használok... Nekünk egy csomó cuccunk van, amit szinte alig haszáltuink és már ki is nőtte a pici. Na mindegy jó lez a kistesónak...

Sziasztok, Csilla

csim

Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2007. Oct. 18.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty vasárnap

Témanyitás  kalloni Vas. Nov. 25, 2007 12:23 pm

Sziasztok!

Pörgök nagyon, mert esélyes a kajaidő...

Drukkoljatok egy kicsit, békés otthonunkba beszivárgott a nátha... egész éjszaka szivattyúztam szegény Jakabot, de negyedóra múlva megint szörcsögött... nekem meg a torkom fáj, de nem, nem, NEM ÉS NEM leszünk betegek, megelőzzük és passz, pont Smile! Kivit reggelizem (a testnek kell) és csokiskekszet (a léleknek) Smile. Meg mézes tea. Valamint párologtatok egy vizes törülközőt, és ha Jakab felébred (épp alszik cheers I love you !), könyörtelenül spriccelek az orrába és leszívom... Kell még valamit csinálni???

Adri cheers Very Happy !!!!! Hát már azt hittem teljesen elvesztetek! Mesélj magatokról jó sokat!!!

Gabi, de örülök, hogy nálatok már múlik a nátha!!! Éljen az egészség és a sok tej Laughing !

Család: hát mi sem fogunk itt megállni. Egy-két testvér mindenképp kell! Az anyagiakat meg majd meglátjuk akkor, ezen kár előre stresszelni...

Sheepy: ezt az éjszakás dolgot tök megértem... bár nálunk kicsit más a helyzet, mert eddig teljesen mellettem aludt, ma először a szorosan mellémtolt kiságyába... de állandóan ellenőriznem kellett, (amikor épp nem szívtunk... Smile) hogy megvan-e még, és olyan "messzinek" tűnt... Sad

Bogyó, a melleket én is mindig feljegyzem, és ugyanúgy, csak papírból tudom, hogy melyik jön Smile! Főleg, ha mindkettő feszül...

Apropó, Ti miket írtok? Én már csak azt, hogy mikor eszik, néha lemérem, akkor azt is, és persze a soros mellet... Nálatok van vm más adat?

És igen, nagyon jó, hogy van ez a fórum, és mindent meg lehet tárgyalni I love you !
kalloni
kalloni

Hozzászólások száma : 88
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty vagyok én is gyorsan

Témanyitás  masika Vas. Nov. 25, 2007 1:14 pm

Hali!

Szóval péntek este végre volt nagy befosi, Lili megkönnyebbült és édesdeden aludt 10-től fél 7ig.
Gyorsan pelust cseréltem reggel és átöltöztettem Apa megetette, mert én rohantam suliba. Hála az égnek csak 2 órám volt, így gyorsan hazaértem. Voltunk egy nagyot sétálni, utánna a corába elugrottunk kajálni (mert ebédet nem volt időm főzni). Olyan fáradt voltam mire hazaértünk, hogy Lilit félálomba etettem meg 3kor. Képzeljétek utánna odaraktam az ágyba magam mellé, mondván, hogy muszáj aludnom egy kicsit, Ő is elaludt és este 7ig 3-sban (közben Apa is csatlakozott)aludtunk!!!
na ennek az lett az eredménye, hogy Lili 10kor evett és fél 5kor felébredt, de csak enni Very Happy Utánna megint alvás 9ig. Szóval tényleg egy szavam nem lehet erre a gyerekre.
Pont ma mondtam Apának, hogy olyan néha mintha nem is lenne, mert úgy el van magának. Apa meg belátta végre, hogy egy gyerek non-stop szolgálatot igényel, mert hogy Ő volt vele itthon ugye tisztábatenni, etetni, foglalkozni vele, szóval azért egész napos meló, hiába jó gyerek.

Adri: jó, hogy itt vagy végre, remélem minden ok veletek, már nagyon aggódtunk értetek! tessék legalább egy héten egyszer jelentkezni Very Happy

Ágica is írt sms-t. Virág már szépen gyarapszik, és nagyon jó kislány. Apukája sokat van otthon és együtt szokták fürdetni Őt. Sokat eszik és szép nagyokat büfizik, mi pedig nagyon hiányzunk Ágicának!

Na lépek, mert Apa babázik, én meg próbálom befejezni az egy hete megkezdett házidogám
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty :)

Témanyitás  ariel Vas. Nov. 25, 2007 1:28 pm

Sziasztok!

Régen voltam, gratulálok az új anyukáknak és üdvözlöm az új fórumozókat!

Niki tegnap volt 2 hónapos, de még mindig nincs napirendje. Illetve van, csak kéthetente változtatja. Egy időben már beállta arra, hogy éjfél és 9 óra között csak egyszer ébredjen fel, mostanában már megint kétszer ébred. Napközben korábban két evés között vagy aludt, vagy ébren volt végig, most evés-ébrenlét-alvás ritmust vett fel. Naponta 6-8 alkalommal eszik. A tejcsivel nagyon a határon táncolok, ezért írattam tápszert. Egy ciciből és két ciciből is etetek ha úgy látom, hogy az egyik ciciből keveset evett, akkor odaadom neki a másikat is, csak ennek az a következménye, hogy nem tud elég termelődni, ezért egy-két naponta az egyik szopizást kiváltom tápszerrel.
Ha nem alszik, akkor kevés ideig van el egyedül, nagyon igényli, hogy vele foglalkozzunk. Szerencsére rájött, hoyg a hordozó milyen jó hely, szeret benne fetrengeni, nem kell mindig felvenni, és jókat tud benne aludni is napközben. Persze jobban szeretném, ha inkább a kiságyában aludna ilyenkor is.
A cumit nem szereti, az ujjait viszont annál inkább. Valamelyik éjjel hatalmas cuppogásokra ébredtünk, hát az ujjait szopta nagy-nagy élvezettel. De ritkán találja még meg.
Kistestvér: a dokim azt mondta, hogy a szülés után 3 hónappal már próbálkozhatunk. Mi két gyereket szeretnénk kis korkülönbséggel, de amikor kijöttem a dokitól olyan rossz érzésem lett, hogy még csak 6 hetes kicsi Nicsi, és már egy másik babára gondolok.
A családtervezésben az anyagiak mindenképpen szerepet játszanak, mi ezért is nem szeretnénk három gyereket. Akkor új lakást is kellene venni, itt három gyerek nem fér el, ha kicsi magánszférát is szeretnénk nekik biztosítani (nem külön szobát). De már most elkezdünk pénzt gyűjtögeni a taníttatásra. Azt viszont mindenképpen szeretnénk, ha Nikinek lenne testvére, ezzel gazdagabb lenne, és ezzel még az egyke párom is nagyon egyetért.
Ébredezik. Még teszek fel pár képet, ha engedi.

Ariel
ariel
ariel

Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 40 oldal 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.