Oktober 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sziasztok lanyok, ez itt bogyo

+21
Büngyi
geosel.klara
evu
zsozi
Timurr
huncutka00
Cukika
gerika
ariel
masika
kalloni
csim
Agi
sheepy
adrinalin22
evarga
Missfried
Vicsok
Eszter
Bogyo
GABI
25 posters

2 / 40 oldal Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Ariel

Témanyitás  kalloni Vas. Nov. 25, 2007 1:59 pm

Szia Ariel!

Nahát, ma minden régi tévelygő anyuka idetalál, de jó Very Happy cheers !
Szerintem nagyon jól csinálod az etetést, és örülök, hogy ilyen szépen kezdtek összeszokni Nikivel! A kistestvér miatt meg legkevésbé lelkiismeret-furdalásod legyen Smile! Én egy csomószor gondolok arra, hogy milyen lesz majd egy másfél-kétéves Jakab mellett ennyit szoptatni a kishúgát-kisöccsét... Smile

Masi, micsoda nap, gratulálok Smile!

Jakab, meg okos kis manó, gyógyulni akar, egyfolytában alszik a 10.00 etetés óta... I love you
kalloni
kalloni

Hozzászólások száma : 88
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  gerika Vas. Nov. 25, 2007 9:23 pm

Sziasztok!

Próbaképp felrakok egy-két képet. Majd holnap megpróbálok jönni.
Itt a szülinapos Peti:
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Img_0011
Étkezőnk:
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Img_0012
Tamás pár hete (még nincs új, jó kép):
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Img_0013

Köszi Sheepy. Smile

Erika
gerika
gerika

Hozzászólások száma : 18
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty én is itt ...

Témanyitás  gerika Vas. Nov. 25, 2007 9:39 pm

Látom írt Adri, Ariel, de jó, sziasztok! Smile

Sheepy, köszi a képfelrakás leírását, a férjem segítségével sikerült! Smile

Pár nap óta nem olvastam, semmi időm nem volt netezni. Shocked Majd próbálok visszaolvasni.

Ariel, Büngyi, Linda grat. a 2 hónapos csemetékhez! Smile
Okt. 25-én szült valaki?

Na megyek is. Tamás alszik itt az ölemben. Szoktátok nézni a Pókerarcot? Újabban ez az esti szörakozásom. Smile
gerika
gerika

Hozzászólások száma : 18
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Cukika Vas. Nov. 25, 2007 10:39 pm

Sziasztok.
Sajnos meghalt szerdán a nagypapim, szombaton volt a temetése. Szerettem volna írni, de szerdán rögtön hazamentünk, otthon pedig nem volt jó a netünk. Nagyon rossz érzés, hiányzik, de sokkal jobb ez így neki, már nem volt méltó hozzá az ahogyan élt és amilyen mentális állapotban volt.

Még nem olvastam vissza, de fogok!
Adri, bocsi hogy nem írtam vissza az sms-re, látom közben jelentkeztél!

Majd jövök!! Sziasztok!
Cukika
Cukika

Hozzászólások száma : 162
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Eszter Vas. Nov. 25, 2007 10:48 pm

Linda
Nagyon sajnálom részvétem,örülök,hogy így fogod fel.
Eszter
Eszter

Hozzászólások száma : 119
Registration date : 2007. Nov. 08.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  huncutka00 Hétf. Nov. 26, 2007 12:29 am

sziasztok!

most van egy kis időm írni! Tegnap volt apa szülinapja és arra készülődtünk meg vásárolgattunk ezt azt! mostanában ugy néz ki hogy este 10 körül eszünk és reggel 8kor kelünk fel eszünk és délig megint alvás na aztán délután már nemigazán alszunk csak 10 perceket vagy nem olyan mélyen és jön a cumikiköpéses módszer 3-4 óra körül megint evés és megint szórakozás de most próbálom rászokatni hogy 5 körül elaludjon és akkor alszik valameddig attól függ mennyit aludt egész nap de 7 körül felkel vagy hamarabb evés tornázás kis puccoskodás fürdés alvás.
Levi már a fejét is maga tartja nem igazán szeret feküdni inkább ölbe van és ő mondja meg hogy hogyan tetszik neki. Most már elhagyta a nehezen büfizős korszakát és hatalmasakt büfizik evés után van amikor már a cicin is büfizik!Nála most az a szokás hogy reggel kakil iszonyú sokat és napközben alig! Viszont pisi az van ha kell ha nem fürdés alatt 3x is pisil!

masi: nekünk is most az a menő hogy nyomjuk az öklünket a szánkba nyáladzunk és nagyon sokat mosolygunk Levi nagyon szereti ha lefektetem az ágyra és a két kis kezét az arcomhoz érintem gyorsan egymás után sokszor ja és beszélget a virággal a falon,és bárhova fektetem le mindig a feje fölött talál valami érdekeset amit nézeget. a tv-t ő is imádja hogy olyan jó színes de én sem szeretem ha azt nézi!

én nem tudom de mi napi 5x eszünk most akkor az jó vagy nem? ja és reggelire szik nagyon sokat az eddigirekord 210 de 150-160-at így is megeszi! És ma lettünk 5 kg súlyúak!

Eszter: a terhességem előtt én napi fél liter vizet jó ha megittam így amikor közölték hogy terhesség alatt 3 liter folyadékot kell inni nem tudtam hogy fogom ezt megcsinálni de sikerült és most meg azt mondta a védőnéni hogy napi 4-5 liter és egyek sokat a tejcsi miatt hát elég vizilufinak érzem magam estére és az evésre gondolni sem tudok. megiszok minden nap 2liter laktoherbet a többi meg víz vagy valamilyen gyümölcsital,de imádoma leveseket ugyhogy inkább azt eszek és így két legyet ütök egy csapásra

Vicsok: hétvégén énis disznótorra megyek
huncutka00
huncutka00

Hozzászólások száma : 24
Age : 40
Registration date : 2007. Nov. 07.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  huncutka00 Hétf. Nov. 26, 2007 1:43 am

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Dragai10
huncutka00
huncutka00

Hozzászólások száma : 24
Age : 40
Registration date : 2007. Nov. 07.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Hétf. Nov. 26, 2007 11:15 am

Sziasztok!

Cuki: részvétem a nagypapid miatt Sad

Ariel: jó, hogy újra itt vagy, azért jöhetnél kicsit sűrűbben is!

Tegnap voltunk Auchanba, mert akartam venni a tesómnak Karácsonyi ajándékot, persze már elfogyott az a tánc szőnyeg amit kinéztem az újságban.
Vettünk egy mikrót Apa munkahelyére, hogy tudjon itthonról kaját vinni magának.
Ja és persze Lili is kapott valamit: egy játszó szőnyeget. Ezt már régen akartam venni, de mindehol 10000 felett van, itt 5000Ft volt és nagyon jó. Szines tükör is van rajta és viziló a feje, és az egész finom plüss anyagból van. Lilinek nagyon tetszik, egész nap ezen feküdt tegnap, csak legyen valaki aki mozgatja az állatkákat amik rá vannak téve, mert különben megy a reklamálás. Különben meg úgy dumál nekik, hogy zabálni való!

Huncutka: nálunk is minden csupa nyál, általában én is Very Happy Tényleg köt az ínye megnéztem.
Valaki kérdezte a múltkor, hogy ez mit jelent: mielőtt elkezd kibújni a fogacska, keményedik a babák ínye, ez jó kis nyáladzással és ököl harapdálással jár.
Tv: hát nem a legjobb elfoglaltság egy babának, de Lili általában napközben a nappaliban van, és itt szinte mindíg megy a Tv főleg ha apa is itthon van. Bárhogy fordítom mindíg megtalálja. Már van kimondott baby catornánk is, múltkor belenéztem jó kis színes meséket adnak rajta. Bár remélem erre még nem vetemedünk rá, csak néhány hónap múlva.

reggelire mi is sokat eszünk, bár ugye egész éjszaka alvás van így ez nem is csoda. Lili alig bírja kivárni míg tisztába teszem, olyan éhes. Mi is kb napi 5x eszünk és nagyon változó mennyiséget.
Nálunk kaki inkább este van egy jó nagy adag fürdés előtt (bár tegnap utána is volt Very Happy )

Kérdés: Lilinek mostanában elég sok száraz kaki van a nózijába, azt hogy lehet kiszedni??? Szegény néha alig kap levegőt tőle. Tegnap nagynehezen kibányásztam az orrszívó segítségével, de hát az a folyékonyra van kitalálva. Kaptam még olyan tippet, hogy fülpiszka, dehát azt nem merem az orrába dugni!!

na úgy látom a kisasszony elaludt a nagy dumálásban, ma is tanulós napom lesz, persze a házidogám az még mindíg nincs kész, a másikról nem is beszélve. Ja és lassan megint vizsga: számvitel scratch

Főzni ma nem kell tegnapról még van karfiolleves és bepanírozva husi, meg krumplipüré.
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty táblázat

Témanyitás  masika Hétf. Nov. 26, 2007 11:20 am

[/img]https://i.servimg.com/u/f18/11/63/42/41/babane10.jpg[img]

Íme a táblázatunk a szülinapokra rendezve!
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Hétf. Nov. 26, 2007 11:22 am

majdnem, na újra!

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Babane10
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty tábla

Témanyitás  masika Hétf. Nov. 26, 2007 11:23 am

na a rendezés sem tökéletes úgy látom, de mindegy.
Új lányok!
Küldjetek adatokat és szívesen beírom a táblába!
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  huncutka00 Hétf. Nov. 26, 2007 11:39 am

Linda: őszinte részvétem a nagypapidhoz!

masi: én a száraz kakit is orrszívóval szoktam kiszívni fluimare orrsprével befújom 5 perc várakozás és jöhet a szívás nekünk eddig csak száraz volt gyorsan le is kopogtam

adatok a táblázatodhoz: 10.02. született Levente 3550 gr 54cm császárral ja és 23 éves vagyok
huncutka00
huncutka00

Hozzászólások száma : 24
Age : 40
Registration date : 2007. Nov. 07.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  huncutka00 Hétf. Nov. 26, 2007 11:41 am

ja és a 41. héten született de én 40.nek számolom mert két napot tévedtem a mensimnél és így akkor napra pontosan született a drága
huncutka00
huncutka00

Hozzászólások száma : 24
Age : 40
Registration date : 2007. Nov. 07.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  huncutka00 Hétf. Nov. 26, 2007 11:42 am

na már tiszta hülye vagyok 40.ken született de 39.nek számolom
huncutka00
huncutka00

Hozzászólások száma : 24
Age : 40
Registration date : 2007. Nov. 07.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Eszter Hétf. Nov. 26, 2007 12:01 pm

Csajok

Teljesen kész vaygok HELP.Rozi csak cicizne egész nap sehogy máshogy nem tud elaludni,cumit nem fogadja el sőt még csak jobban sír ha be akarom neki adni,tejem van elég nem hiszem,hogy éhes lenne,már nem tudom a 2 órát sem tartani mert tegnap este is úgy sírt hogy megszoptattam inkább,és persze csak bealudni akart a cicn,nem tudom mit tegyek,hagyam sírni?

Masi
Én is sterimárt fújok neki az orrába és utána szívjuk.Nekem is a doktornő a fülpiszkálót mondta de azzal sem nagyon jön ki,meg szerintem a babának is kellemetlen.

adatok a táblába:Név:Eszter,szülés módja:császár,37.héten,baba neve:Rozina Eszter,súlya:2770 g,hossz:46 cm

Éjjel beázott a tetőnk,amit most csináltak,tök jó és elázott a laptomom,úgyhogy most a fél képernyőm tiszta homályos,nem vagyok ideges,az tuti kifizettetem a tetőssel.
Eszter
Eszter

Hozzászólások száma : 119
Registration date : 2007. Nov. 08.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  GABI Hétf. Nov. 26, 2007 12:28 pm

Sziasztok!

Na ez a nap nem az én napom. Most reggel beletolattam egy másik autóba. A gyerekeket vittem suliba. Olyan dög fáradt vagyok, Bibi egész éjjel cicizett, de nem csak cumizott, hanem szívta is rendesen! Evett vagy 5x legalább. Shocked
Nem tudom mennyi lesz a káár értéke, mondtam a faszinak ne adja már le a betétlapot, mert akkor ugrik a bónusz, hanem kifizetem a javíttatást.
Tiszta öröm az élet. Ennek az ára volt/lesz az én szülinapi ajándékom... Sad
GABI
GABI

Hozzászólások száma : 108
Age : 56
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Hétf. Nov. 26, 2007 12:51 pm

Hali!

Hú Gabi nem irigyellek! Mostanában én is annyit bénázom, hogy valami katasztrófa, ja meg a kis büntetésemről ne is beszéljünk!

Eszter: hát nálunk is nehezen megy az alvás napközben, szinte semmit nem alszik Lili, pedig látom, hogy nagyon fáradt. Én tudom, hogy könnyen beszélek, de nem adnék neki cicit. Sajna tényleg nem fog menni máshogy, szerintem próbálgasd a cumit többször a szájába adni, hátha rákap és elkezdi szopizni. Szerintem csak a szopó reflex miatt keresi a cicót. Eleinte Lili is is kiköpte és nem akarta szopizni, de aztán egyszer mikor már nagyon ideges voltam nem engedtem neki, hogy kiköpje tartottam a szájában és akkor rákapott. Kicsi szadista módszer de nem ment máshogy.
Másik módszer szintén szadista: szobaajtó becsuk és sírjál magadnak kislányom. ( ez nálunk egyszer volt, mikor már semmi nem használt, mondanom sem kell, 10 percig volt sírás aztán elaludt.)
Szóval így telt a két napunk még megszoktuk, hogy nem szünk két óránként és nem vagyunk mindíg anya ölében.
Tető miatt sem irigyellek, jó lehet, most vödrözni fogtok??? Vagy jön a "mester" ??

jaj a héten már jön a rossz idő, olyan szépen süt a nap, de annyira fúj kinn a szél, hogy nem merem kivinni manókát. Nem sokan sétálnak kinn!

na Lili megint bealudt, sajna a cumijával, ezt csak azért nem szeretm mert ha kiesik rögtön felébred.
Kicsit tornázni fogok most asszem, aztán tanulás, majd du jövök.
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Hétf. Nov. 26, 2007 12:53 pm

szünk=eszünk

meg a többi elgépelés bocsi Shocked
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty eszter

Témanyitás  masika Hétf. Nov. 26, 2007 1:09 pm

Eszter: megírod a szülinaopt is?? Számoltam de nem biztos, hogy jól! 10.24???
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Jó reggelt

Témanyitás  Cukika Hétf. Nov. 26, 2007 1:55 pm

Sziasztok
Gabi! sajnálom, hogy ennyire rátok jár a rúd, de ne feledd, egyszer lent, máskor fent!! Még nem sikerült visszaolvasni, mi lett végül a tápszerrel??

Masi! Nagyon jó az avatar képetek!! Imádnivaló a kis Lilicsek!

Eszter! Nekünk ugyanezt játszotta Panka, amikor megjött a mensim+kifakadt az oltása-szóval nyügi volt a köbön. Nem lehet, hogy vmi miatt nyűgös ő is?

Csajok, amióta megjött majdnem dupla annyi tejem lett Shocked

Sheepy! Milyen bogyeszokat szedhettél, amikor beteg voltál? Úgy néz ki sikerült vmit benyalnom, de nem akarok egyenlőre elmenni a dokihoz, mert felír egy csomó antibiotiukomot meg ilyeneket. Neo-citránt vagy coldrexet lehet inni szopi mellet????

Erika! Szépek a nagyfiaid, a kicsi kis tünemény :-) És tetszik a házatok, ami látszik belőle!!! Nem irigyellek a sok meló miatt.

Turi: úgy néz ki 10-én nyitunk, már megvan a fél árukészlet, próbálunk a minőségre törekedni, naná, hogy a fél boltot már kinéztem magamnak:-) Még jó, hogy dagi vagyok és nem értem el még a méretemet Sad
Rengeteg bébi és gyerekcuccunk is lesz, Pankának hoztam egy szőrmebundát Very Happy Persze műszőrme és lehet sosem lesz rajta, de meseszép:-)))) Majd lefotózom :-))
Cukika
Cukika

Hozzászólások száma : 162
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  adrinalin22 Hétf. Nov. 26, 2007 2:05 pm

Hahóó!

Linda Fogadd őszinte részvétemet!!

Itt vagyok , olvasgatok...
Velünk megfordult a világ. Egy hónapos koráig olyan volt Adina, mint egy kis angyalka. Most pedig sír szinte egész nap, de ha nem is sír nyűgös. Nincs semmi baja, néha van pocak fájás, de minden létező dolgot kipróbáltunk és néha használnak, néha nem. Mintha a tejcsi sem lenne az igazi, mert a nagy bőgés közben eszembe jutott, hogy mi van,ha nem elég!! Erre vettünk tápszert és lám, bevágott még 100-at!! Így aztán néha, ha nagyon sír ez az első teendőm. Szülés után 2héttel 6napig voltam nagyon lázas képzeljétek. És semmit nem találtak!! Volt valakinek hasonló???

Gabi Sajnálom a kis balesetet, de az a lényeg, hogy nem esett bajotok!!!
Nagyon szépek a BÉBIK!!! Mindenkinek gratula! Very Happy
Le akalappal azok előtt, akik főznek, tanulnak, több gyereket nevelnek! Nekem nagyon sok ez az egy is! Laughing
Családtervezés. Mielőtt megszületett volna Dinácska én is hármat szerettem volna. De a szülés nagyon elvette a kedvemet... Nem szép dolog tudom, de hiába van úgy, hogy azt mondják, ahogy megszületik elfelejted a fájdalmat... Nekem -ha hiszitek, ha nem- a mai napig vannak rémálmaim ezzel kapcsolatban, remélem lassan elmúlik, különsebb figyelmet nem szentelek az értelmezésére.
A szülés utáni depi is egy kicsit mintha éreztetné,hogy jelen van és ebben nagy szerepet játszik a bunkó anyósom is. Állandó viharok vannak itthon miatta, mert erőszakosan jön át minden harmadik nap. És olanokat kér,pl.:, hogy mutassam meg a gyerek testét!!! Shocked Na nem is részletezem mit reagáltam... Pedig elvileg egy normális nő, szóval nem ilyen nincsenfogakocsmába jár típus. Szép háza van, jó nyugdíja, két szép gyereke, akik szintén nem flúgosak...Nem értem.Na mindegy. Kicsit elragadtattam magam, ne haragudjatok! silent

Na lelövöm magam, sikít a lány!!!
Pussz!!
adrinalin22
adrinalin22

Hozzászólások száma : 62
Age : 40
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  evarga Hétf. Nov. 26, 2007 2:12 pm

Sziasztok!

Még van egy kis időm az etetésig..... sajnos nem lesz ma séta, nagyon fúj a szél!
Nálunk a szokásos menet van, ha nagyot alszik délután Gergő, akkor este eltart 1-2 óráig, míg ismét elalszik, valahol olvastam, hogy ők is fent vannak már 8-10 órát! Ági, ahogy írtad, ebben a korban már jobban le kell őket kötni őket ilyenkor, Zsombor és Gergő elég egyformán csinálják ezt:) Én ma zenét hallgattam vele délelőtt és a végén bevetettük a cumit, ami az elalváshoz kell neki.

Eszter
Nem semmi ez a tetőbeázás! Főleg, hogy most csináltattátok!
Ez az állandó cicizés nálunk is volt kb. ugyanilyen idős korában, eleinte én is adtam neki mindig, de a végén egy csomó ki is jött belőle és végül a cumi oldotta meg. Én is a " Masi-féle" szadista módszert alkalmaztam Smile
Kérdezted a légzésfigylőt: BabyCentral a márkája, én nem tudom, hogy ez milyen kategóriás,mivel az ismerősünk rögtön felajánlotta ezt és nem is néztem szét, hogy milyenek vannak (elemes és kb. 3 éve vehették). Mindenesetre jó sűrűn cserélem benne az újratölthető elemeket.....

Gabi
Sajnálom, ami történt a tolatásnál! Főleg, hogy a szülinapi ajándék ugrik emiatt... amúgy mikor lesz? Bibi jobban van már?

Gerika
Szépek a fiad!!! És a ház is!!!

Ariel
Jó itt is hallani felőled!

Linda
Részvétem! De néha tényleg jobb, ha nem szenved valaki hosszú ideig!

Masi
Olyan komoly nézése van Lilinek! A játszószőnyeg tényleg jó dolog, én is néztem, jó drágák, de a barátnőm, aki most Mexikóban él, már vett neki egyet, csak sajnos nem tud hazajönni karácsonyra, ahogy tervezte, de megígérte, hogy hazaküldi (elég sok emberen keresztül), így kalandos útja lesz ennek azt hiszem!
Én vettem egy mindentudó kockát Gergőnek karácsonyra, hasonló a játszószőnyeges dolgokhoz!

Adri
Jó, hogy jelentkeztél! Majd tegyél fel képeket a kislányodról!

Sheepy
Majd írd meg, hogy milyen kengurut vettél végül! Amit a lelki gazdagságról írtál tesvérügyben, az valóban így van! Én is nagyon örülök, hogy vannak testvéreim és örökké bánnám, ha ezt az érzést nem tudnám megadni Gergőnek!

Kalloni
Én is így vagyok az anyagiakkal: elég lenne ezen később stresszelni, csak hát a pasik sokkal racionálisabbak, legalább is az enyém az!

Csilla
Nálam is szempont lenne, hogy a 35. szülinapomra megszülessen a kistesó, később már nem nagyon szeretnék szülni! Édemes egyben otthon maradni 2 gyerekkel, ha visszamegyek dolgozni Gergő után, akkor már nem vállalunk be tesót! De ezt még meghányjuk-vetjük apával.....

Ébredezik Gergő baba...

Üdv

Évi
evarga
evarga

Hozzászólások száma : 65
Registration date : 2007. Oct. 16.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Eszter Hétf. Nov. 26, 2007 2:35 pm

Masi

Jól számoltál 10.24.
Lehet hogy igazatok van a szadista módszert fogom kipróbálni,most éppen elaludta a drágám egy kis hiszti után.
Hívtuk a mestert csak hebeg,hogy majd jön na de mikor megint esik a víz meg csöpög,nagyon gáz,valamit nagyon el.....Tényleg jó áron vetted a jászószőnyeget karira én is azt akarok neki,de felénk sajna nincs auchan a közelben.

Adrinalin
Én is voltam lázas igaz hogy még bent a kórházban csaszi után 5 nappal lázasodtam be és én is hat napig kb. nekem sem tudták nagyon miért.

Linda
Lehet hogy az idő is rátesz egy két lapáttal a nyügire,és azért akar szopizni ennyit.

Evarga
Nekünk is Baby Control van,az jó a lényeg nekem azt mondta a doktornő,hogy a kiságy minél nagyobb felületét érjék az érzékelő lapok.

Bogyó
Nem volt nálunk a H&M-be ilyen tegnap megnéztem.
Eszter
Eszter

Hozzászólások száma : 119
Registration date : 2007. Nov. 08.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Hétf. Nov. 26, 2007 3:17 pm

Lili az ölemben én meg írok nektek!

Sajna a büntimet már nem tudták elintézni, most megírtam egy kérelmet hozzá, hátha mérséklik.

Nálunk ma megint csak félórás alvások vannak, az is a játszó szőnyegen. Lili már szerintem annyira megszokta a nappalit, hogy a kiságyában napközben nem is alszik el. Most majd erre kell visszaszoktatnom Sad , de szeretem ha itt van mert látom mit csinál.
Meg az előbb volt egy nagy befosi, olyan édes mikor rákészül a kakira, nagy csönd, keze ökölben, egy nagy erölködés és hangos fosi! Very Happy

Adri: ez nem a szülés utáni gyermekágyi láz??? Vagy valami ilyesmiről olvastam.

Légzésfigyelő: Angelcare van nekünk és eddig egyszer riasztott be mikor Lili 4 napja volt itthon asszem.

Nagyon fickándozik a kisasszony! Alig tudok írni.
na leraktam, persze álmos, hát most cumizik,és bűvöli a szőnyegen a csigabigát! remélem nem fél órát fog aludni megint.

Hálózsák: én egyszerűen nem találok normálisat,vagy túl vastag, vagy hosszú ujju. Lili utálja a vastag zsákját, mert melege van benne éjszaka. tegnap is izzadt szegénykém Apa kezében.

tesók: szerintem fontos, hogy legyen egy tesója akire mindíg számíthat. Mi van ha valami történik velünk, ne maradjon egyedül. Mi mindenképpen szeretnénk egy kistesót MAJD! Nekem van 3 öcsém meg egy hugom szóval nem vagyunk kevesen Very Happy
Én sem tudom, hogy hogy járok jobban anyagilag, ha viszamegyek dolgozni, vagy ha rögtön jön egy tesó??
Valaki járatos ebben??

na megyek: csigabiga nem válaszol Lilinek ezért kezd türelmetlen lenni Very Happy
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Timurr Hétf. Nov. 26, 2007 3:19 pm

sziasztok!

vissza olvasgatok,mert kíváncsi vagyok mi van veletek :-)

Gabi
sajnálom a kocsit :-(
Bibikéd pocija már nem fáj?

Masika
én is úgy szedem ki a beszáradt szutyit hogy tengervies spray,az fellazítja és úgy kiszívjuk

Cukika
turit nyitsz?dejó :-) neten nem árulod őket?

sajnálom a papádat :-(

Nálunk nehezen indult az élet immár két gyerekkel,Maja befulladt amikor Bibus két hetes volt,kórházba került,annyira rossz volt hogy azt hittem a tejem is elapad.Azóta is köhécsel,de remélem nem történik meg újból.Hisztizik ezerrel,teljesen kikésízt egyik pillanatba ördög a másikba angyal.
Bibus egy kis tündér.Eszik,alszik nézelődik,játszik.Éjjel is jól alszik csak enni kel,egyszer kétszer

félek is mert ha elromlik akkor nekem kihullik a hajam
Timurr
Timurr

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2007. Oct. 16.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 40 oldal Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.