Oktober 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sziasztok lanyok, ez itt bogyo

+19
huncutka00
ariel
Eszter
Missfried
zsozi
kalloni
evarga
geosel.klara
Büngyi
csim
Timurr
Bogyo
masika
sheepy
GABI
adrinalin22
Cukika
Agi
evu
23 posters

1 / 39 oldal 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty hinta

Témanyitás  evu Csüt. Jan. 03, 2008 7:29 pm

evu
evu

Hozzászólások száma : 108
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Találkozó

Témanyitás  Agi Csüt. Jan. 03, 2008 7:56 pm

én is kérnék részleteket a taliról, mert nem igazán sikerült visszaolvasnom.

Masi,
nagyon örülnék, ha fel tudnál venni.
Agi
Agi

Hozzászólások száma : 61
Age : 46
Location : Budapest, III. ker.
Registration date : 2007. Oct. 24.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Cukika Csüt. Jan. 03, 2008 8:39 pm

Halihó!
Jó soakt írtatok, alig tudtam visszaolvasni .-)) így jó!!!!!
Képek szuperek, Vani baba bnagyon cuki, Adri, ez a családi dráma nagyon ismerős nekem anyós+anyós pereputtya részről. Hű, az azért meredek, hogy leadtad az ajcsikat, ezen biztos kiakadt a párod, de jó kis elégtétel lehetett a lelekdnek.
Annyira szarok ezek a scaládi viták csajok, sajnos én már csak tudom, a fenének kapunk egy familit is a pasival.....Nálunk is vannak beszólások mostanában apával, azt hiszem feszített nagyon a tempó mind a kettőnknek, és nem vagyunk elég türelmesek egymással. Szerencsére nem gáz a helyzet, csak érzem a feszültséget. :-(
Altataás jelentem jól megy, fél óra ordítás után már alszik is......

A szeem még mindig full váladékos, negyünk vissza aszemésztre, nem halogathatom tovább, de az a baj, hogy nem csinálénak vele semmit, mi meg várhatunk egy órát a gyerekkel a sok beetg között.

Babamasszás- 5 alkalmas, szerdánként van. Tegnap a lábmasszást tanultuk, jövő héten a has következik. Megtanuljuk, hogy pl. mit kell csinálni, ha nincs kaki, vagy ha vmi fáj..stb. Jó nagyon,. Kiscsoportos, így tud avédőnő figyelni mindenkire.

kacagás- nálunk is volt, csak épp a zenélő körforgónak szólt, de azért jól esett :-)))))

Sheepy- Dani még a kötéssel is írtó cuki .-) szex- lesz jobb is!!!

Bogyó- engem Sheepy gyógyított meg a múltkor az occilococinum-mal. Komolyan nagyon hatásos, és hoemopatias.

Csajok, ma hazahoztam egy félzsák ruhát Pankának az üzletből!!!! Embarassed Köztük egy Adidas melegítőt (felső-alsó) hát...meg kell mondjam nagyon jó cuccaink vannak. Persze az üzlet még zárva van, ülnek a működési engedélyen, nekünk meg folyik ki a pénz akezünkből, mert ettől még mindent fizetni kell (vállalkozói járulék, bérleti díj, stb)

Panka ébred, megyek kajcsiztatni :-)
Cukika
Cukika

Hozzászólások száma : 162
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Cukika Csüt. Jan. 03, 2008 8:41 pm

hé!!! Tali lesz????? óh, ne, mi még nem tudunk menni ilyen messziről .-((( De azért hátha...
Cukika
Cukika

Hozzászólások száma : 162
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  adrinalin22 Csüt. Jan. 03, 2008 8:52 pm

Köszönjük a bókokat Embarassed Very Happy Van ám 3oldala is,ott bal oldalon tudtok lapozni!!

Bogyó Köszönöm, azért inkább a fotós volt jó (kérdezted, hogy mit táncoltam, nos ciki, nem ciki sztriptíztáncosnő voltam na nem ilyen külföldre járós, hanem szerződéssel, showműsorokat csináltam... Embarassed Ne ítéljetek el, ha valaki nem kíván velem beszélni ezek után az jelezze)

Evu Merre leksz én kocsival megyek szívesn felkaplak Titeket!!

Ki kérdezte a kaki dolgot? Már írtam, hogy a szélcső (patikában kapható 1300ft) nekünk bevált Wink

Cukika Kirámoltad az üzletet?? Laughing Tök jó, hogy így belevágatok irígyellek!! Hajrá!!

Mindenkinek cupp geek
adrinalin22
adrinalin22

Hozzászólások száma : 62
Age : 40
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  GABI Csüt. Jan. 03, 2008 8:52 pm

Cukika: Mi az hogy nem csinálnak vele semmit????? A háziorvos mit mond? Nekünk ő adta a beutalót a szemészetre átfecskendezésre. Nem a szakrendelőbe kellett mennünk, hanem egyenesen az osztályra.
Háromszor voltunk átfecskendezésen, volt ordítás rendesen, de amia lényeg, meggyógyult a szeme. Azóta nincs váladék, se könnyezés, se semmi. Könnycsatornagyulladása is volt + el volt dugulva a sok váladéktól. Szerintem ne halogasd tovább a szemészetet, ha idáig nem gyógyult meg a szemcsepptől (nekünk is csak ideiglenes javulást eredményezett). Tudom mennyire szar amikor torkaszakadtából ordít a gyerek, de jobb ha meggyógyul, mert később ezt már csak műtéttel tudják megoldani. Az egész beavatkozás kb. 2 perc. Ne félj tőle!!!

Evu: Itt is van ilyen hinta

http://www.arzuhanas.com/Suche/?pSession=2db9ca1ed83aa13e542caff3906b7170&search=hinta&Submit=Keres%E9s%21
GABI
GABI

Hozzászólások száma : 108
Age : 56
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty re , re , mindenfélére :-)

Témanyitás  sheepy Csüt. Jan. 03, 2008 8:53 pm

Komolyan olyan szita az agyam ,hogy jegyzeteltem ki mit írt !
Vagy hülyülök vagy öregszem ... Very Happy

Evu : nagyon csini vagy a képeken ! Nem szépítem , tényleg kikerekedtél , de nagyon jól áll, mert igazi anyukás formád van ! Nálatok legalább megy a hancúr , az is jó módszer az alakformálásra Wink

Adri: hát teljesen elhültem ettől a sztoritól ! Én lehet,hogy abban a pillanatban beadtam volna a válópert ,ha elviszik tőlem a gyereket ! ( nem akarok tippeket adni , de én ezt felháborítónak tartom !!!!! ) És ha éhes lesz , vagy bármi történik vele ? Persze van hogy az ember rábízza a picit másra , de azért így elvinni nagyon ronda dolog Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Remélem Adinával nagyon boldogan telnek a napjaid és hamarosan sikerül helyre billenteni a lelkibékédet is ! Szépek vagytok a képeken .

Évi : doki cheers, koszmó Sad . Daninak hébe -hóba előjön egy kb. 1 ft -os nagyságú területen. Nekem az olajozás nem jött be, mert hiába mosom meg a gyerek fejét utána, továbbra is olyan marad, mintha zsíros lenne a haja Crying or Very sad . Fürdés előtt nedves vattával ugyanúgy sikerült tisztára dörzsölni. Kicsit piros marad egy ideig, de ebcsont beforr Wink Amúgy én minden nap átfésülöm a fejét jó alapos ,körkörös / dörzsölő mozdulatokkal fürdetéskor. Lehet,hogy ezért sem jött elő komolyabb koszmós cucc.
Babé-s dolgokat én is használtam ( arckrém , cicifeszesítő Embarassed ...) karira kaptam koszmós sampont is , meg gyerek tusfürdőt de még nem teszteltem . Majd léci számolj be ,hogy használt-e Gergőnek .

Vicsok / Banduc: továbbra is jobbulást a kis betegnek !!!! +++++++++++++++++ I love you .

Kalloni : a központi kt-ban nem találtál "irodalmat" ?? Shocked
Én is W.S.-t preferálom , mint Bogyó . Dani imádja , ezért egyenlőre nem bővítem a repertoárt, mert későbbre mi maradna ?? Very Happy Na meg sokat improvizálok . Már egész kötetnyi éneket és versikét költöttem a gyerekszobai dolgokról , meg arról ,hogy " Anya épp mit csinál " Danival. Wink

Cuki : babamasszázs részleteiről írj !!!
ez olyan "megtanítják, majd otthon csináld egyedül" dolog ?

Zsozi : jó felőletek is hallani !! Képek esetleg ??????

Tidi: iwiw-en tegnap bejelöltelek .

Találka: Nálunk is kicsi a hely :53 nm és eléggé kiesik a többieknek, de szívesen látok mindenkit aki hajlandó errefelé utazgatni .
Kalloniék környékét viszont imádom , bár mostanság sajna naponta arra megyek a kórházba.
Ha ilyen hamar lesz összejövetel én sem nagyon tudom hogy jussak el bárhová is , hacsak nem hétvégén tartjuk. + Daninak még vagy 2 hétig programja van a sebészeten és utána alaposan kivizsgáltatom a háziorvossal , nehogy valami bacit bekapjon nekem , mert tele van a váró beteg gyerekekkel !!!!!
És ha megvárjuk a tavaszt ,mikor már nem kell annyira öltözködni és nem foglal el egy fél lakásnyi helyet a sok kabát ???????? ( Embarassed )
sheepy
sheepy

Hozzászólások száma : 158
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Adri

Témanyitás  sheepy Csüt. Jan. 03, 2008 9:08 pm

Szerintem ez a fórum nem arról szól,hogy ítélkezzünk a másik felett. De nem is akarom nagyon boncolgatni a témát , nehogy kényelmetlenül érezd magad .
Ez inkább érdekes és izgi dolog,hogy mennyire különbözőek vagyunk ,mégis milyen jól összejöttünk itt az éteren keresztül még ha egyeseket elválaszt is a fél ország .
sheepy
sheepy

Hozzászólások száma : 158
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty cuki

Témanyitás  sheepy Csüt. Jan. 03, 2008 9:10 pm

látom ,közben írtad a masszázs dolgot. Panka biztos nagyon élvezi , majd azért tarts egy kis távoktató kurzust és avass be egy -két praktikába minket is Very Happy
sheepy
sheepy

Hozzászólások száma : 158
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Csüt. Jan. 03, 2008 9:27 pm

Evu: nem kell csak vagy egy szla szerződés vagy egy utolsó havi kivonat!

csajok: velem együtt 19 jöttünk össze ajándék ügyben! Mindenkinek küldök privit holnap ezzel kapcsolatban.

Tali: tényleg jó lenne már, bár szerintem valami olyan hely kellene ahol ennyien elférünk, bár nem tudom, hogy hányan lennénk, na de pl10 babakocsi gyerekkel és anyukával azért necces egy lépcsőházban!
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty k.

Témanyitás  Bogyo Csüt. Jan. 03, 2008 9:29 pm

kalloni lehet h megver engem ,mert o csak felvetette a talit en meg ravetettem magam Smile Kalloni jelez kerlek, hogy nem haragudtal-e meg

Adri, en vennek orat toled, hatha fellendul a szexualis eletunk Smile majd a talin edzunk hihhi

Shep, en mindig is jegyzeteltem, amikor sokat kell irnom,,mikortol nincs kotozes ? mert azt varjuk maaa meg

Cuki, istenem, megint egy szem baj, de Gabi leirt mindent, koszi az occic.tanacsot es gyereknek is mehet GABIII ?
ha igen, hany bogyo mehet neki ?

1000 id hozzaszolason vagyunk, juhheee
ez mar TORTENELEM

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty masi

Témanyitás  Bogyo Csüt. Jan. 03, 2008 9:32 pm

Masi koszonjuk a szervezest
ja es sajnos nem hiszem h 10 en lennenk, mert sokan nem moccannak meg, vagy nincs kocsi, de ha Kalloni rabolint, akkor szamoljunk

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Timurr Csüt. Jan. 03, 2008 9:39 pm

Timurr
Timurr

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2007. Oct. 16.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Cukika Csüt. Jan. 03, 2008 9:59 pm

Sheepy- a foglalkozáson megtanuljuk, itthon pedig gyakoroljuk. A mozdulatokat nem tudom így leírva elmagyarázni...de egy jó tipp, hogy napraforgóolajjal kell masszírozni, mert parafin van minden más babaolajban és az nem jó (azt már elfelejtettem miért, de elmagyarázták Shocked )

Adri- nagyon jók a képek!!! Basszus, szülés után nem semmi, hogy mosolyogsz!!!! (pedig úgy emlékszem neked is nehéz szülésed volt)

Timur! előtte az image linkre kattints rá, utána beilleszt, és mégegyszer image link!!!!

Masi! nekem is csúnyák acsíkjaim, az a furcsa, hogy az alhasamon halványodik nagyon szépen, mígh kétoldalt erősebb mint valaha Shocked na, egyszer lfotózom, nagyon dúrva
Cukika
Cukika

Hozzászólások száma : 162
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Cukika Csüt. Jan. 03, 2008 10:01 pm

ja..hogy az image ott van.....

a host an image menüpontban tudod feltölteni a képedet!!! és utána a legalsó kódokat kell bemásolni!!
Cukika
Cukika

Hozzászólások száma : 162
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  csim Csüt. Jan. 03, 2008 10:27 pm

Sziasztok!

Koszmó: olajos vattával dörzsöltem és Babe samponnal mostam Kristóf buksiját. Hamar elmúlt és nem jött vissza. Persze azóta eléggé megritkult a haja.

Ajándék: Masi majd megírod légyszi a részleteket?

Találkozó: mi most nem tudunk menni sajnos, nincs kocsim, meg a Kristóf még nem nagyon szeret utazni. Még szoktatni kell. na meg a férjem megkért, hogy ilyen influenzás időben ne menjek vele sehova. Majd egy tavaszi vagy nyári találkozóban benne leszek, addig talán kapok egy kocsit is az uramtól.

Anyós: Nekem nagyon aranyos, nagyon szeretem, sokat segít. Ő főz nekem, ha megkérem, pedig nem bp-iek, de mégis. Meg tiszteletben tartják, hogy nem szeretem, ha fogdossák Kristófot, így csak messziről nézik. Ja és rengeteg ruhát és játokét vettek a picurnak....

Adri: ez durva, hogy elvitték a babát, hát ezt nem is értem, hogy képzelték, egy ekkora babának elsősorban az anyukájára van szüksége.

Na megyek BK-t nézni. Kristóf már alszik!!!

Csilla

csim

Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2007. Oct. 18.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty csim

Témanyitás  Bogyo Csüt. Jan. 03, 2008 10:32 pm

olyan jo hallani, hogy ilyen anyosok is vannak, remelem en ilyen leszek majd egykor...
sajnalom, hogy csak nyaron latunk..
kalloni irj kerlek, mert most nagyon aggodom, hogy tul hamar irtam a talirol, de nem tehetek rola olyan jo lenne maaaar

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty alszik panka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Témanyitás  Cukika Csüt. Jan. 03, 2008 11:16 pm

Panka alszik!!!! Hogy lesz-e böjtje nem tudom, de egyenlőre lubickolok a tudatban, hogy a gyerekem este 9-kor bealszik .-)))))))

Csim! Gratulálok anyóshoz!! Ritka kincs. Az enyém a múltkor úgy akarta felvenni a gyereket, hogy akkor jött a temetőről és nem mosta meg a kezét. Amikor Tibi szólt neki, hogy mossa meg a kezét és én elkezdtem ájuldozni, hogy mosatlanul akarta a gyerket ütyülipütyülüzni. Persze még ő volt felháborodva, hogy jajj, jól van, na, még nem nyúltam hozzá.....hát..köszi. Egyébként felajánlotta Panka születése után, hogy mostmár én is tegezhetem, de köszönöm, nem élek a lehetőséggel.....(az csak egy dolog, hogy 63 éves, az meg a másik, hogy kölcsönösen utáljuk egymást)

Csim! akkor ti most nem jártok sehová sem egyáltalán???? Hogy bírod ki? Vagy van aki segít, ha ki akarsz mozdulni?

Na, nem verem a billentyűt, a gyerek fel ne keljen. De majd még visszanézek, Masi , mennyit változott Lilike a két képen a blogon!! Mi most néztük a videófelvételéeket, hát..mintha nem is Panka lenne Panka .-)))
Cukika
Cukika

Hozzászólások száma : 162
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Cukika Csüt. Jan. 03, 2008 11:17 pm

ui: Elég gáz, de sztem én nagyon szar anyós leszek.....:-(((De hátha nem:-)))
Cukika
Cukika

Hozzászólások száma : 162
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  GABI Pént. Jan. 04, 2008 12:35 am

Bogyó: Én kb. 6-8 golyócskát oldottam fel Bibusnak egy nyeletnyi vízben olyan 10 ml-ben. Jót tett neki, sztem influenza megelőzésére is jó.
GABI
GABI

Hozzászólások száma : 108
Age : 56
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  GABI Pént. Jan. 04, 2008 12:51 am

Bogyó: Influenza megelőzésére hetente 1 alkalommal kell adni, ha már vannak náthás tünetek, akkor pár napig, amíg a tünetek meg nem szűnnek. Felnőttnek ugyanígy, csak 1 tartállyal.
GABI
GABI

Hozzászólások száma : 108
Age : 56
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty este

Témanyitás  sheepy Pént. Jan. 04, 2008 1:16 am

Hihetetlen ,de nem bírok aludni , Dani meg már fürdés után 20 percel húzta a lóbőrt ! Very Happy
Olyan aranyos , mostanában az a módi ,hogy fogni kell a kezét és csak úgy tud elaludni .
Pedig kéne pihenni mert korán reggel irány a kórház .

Cuki : Miből gondolod,hogy rossz anyós leszel ? Csak meg kell találni Pankának a hozzád való vejet Very Happy Very Happy és nem lesz gond.
Én a babaolajról csak azt tudom ,hogy kőolajból csinálják . Nem is kenem a gyerekre.
Tök jó ,hogy Panka ilyen szépen alszik!

Bogyó : estére sikerült kikúrálni magad a náthából ? Meséltem a férjemnek ,hogy kiporcióztad Szonjának a homeós szert . Very Happy Very Happy Very Happy Neki is egy teljes adagot kell bevenni , mert akkor használ.

Csilla : Megértelek az utazgatással kapcs. Ilyen időben én sem BKV-zok az tuti , még ha nem lenne Dani ,akkor is tartanék tőle ,hogy valami cuccot össze szedek.
Babe sampont akkor én is kipróbálom , gondolom nem attól ritkult ki Kristóf haja. Very Happy Very Happy Egyébként Dani is "kopaszodik" , olyan mintha csak ráragasztottak volna pár tincset a fejére. Pedig olyan szép nagy haja volt , így meg kis golyó feje lesz. Remélem gyorsan megnő majd megint.

fogzás : ráálltam a témára nagyon , mert Dani egyfolytában az ínyét piszkálja és a nyálát köpködi és bőszen rágja a cumit. Van ilyen hűtős rágóka amit majd később megkap ,ha már tud fogni de rá van írva ,hogy nem lehet sterilizálni , kifőzni .
Nekem meg ugye van ez a tisztaság mániám meg a fóbia a baciktól . ( amúgy régen "normális" voltam ,csak jött egy nagyon durva por és pollen allergia , meg évente 2 tüdőgyulladás és egyéb csemegék a légkondis munkahely és a szuper városi levegő miatt )
Délután ezen törtem a fejem ,hogy ha egész nap azt csócsálja a baba ,akkor elég csapvízzel elöblíteni ??????
Egyáltalán meddig van szükség rá,hogy a baba cuccait sterilizáljuk ? ( azon túl ,hogy amíg megnyugtatja a lelkemet ) ????
sheepy
sheepy

Hozzászólások száma : 158
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Bogyónak

Témanyitás  sheepy Pént. Jan. 04, 2008 1:20 am

sheepy
sheepy

Hozzászólások száma : 158
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty .

Témanyitás  Bogyo Pént. Jan. 04, 2008 10:32 am

koszi Sheppy, elolvasom az oldalt, de a gabi is csak 6-8 golyot adorr bibinek
Gabi, koszi a hozzaszolast...
allergia, azt mondjak, hogy gyerekeknel a tulzott sterilitastol alakul ki...szoval mosogasd a dolgokat, de modjaval szerintem
ami neked van az durva lehet, evi 2 tudogyulladas ?? juj
nem az immunrendszered volt ki ?

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty .

Témanyitás  Bogyo Pént. Jan. 04, 2008 10:34 am

Cuki , miert lennel szar anyos ??

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 39 oldal 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.