Oktober 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sziasztok lanyok, ez itt bogyo

+19
huncutka00
ariel
Eszter
Missfried
zsozi
kalloni
evarga
geosel.klara
Büngyi
csim
Timurr
Bogyo
masika
sheepy
GABI
adrinalin22
Cukika
Agi
evu
23 posters

2 / 39 oldal Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Pént. Jan. 04, 2008 11:13 am

Hali!

Nálunk a kisasszony este fél 11kor aludt el, és fél 7ig húzta a lóbőrt, most alszik megint. Very Happy

Sheepy: akkor ti most hogy jártok kórházba, valaki visz mindíg???
Hi-hi, én jól meg szív**m a kifőzéssel, ugyanis ezt a fajta rágókát (amit ugye nem lehet ) szépen beldobtam egy kis forróvízbe, nem lett semmi baja csak olyan furán puha volt úgy 10 percig még nem hűlt ki. Akkor láttam, hogy ebben is van valami lötyi. Na azóta nem főztem ki de Lilinek sem adtam a kezébe.
Egyébként már Ő is folyamatosan rágcsálja az újját, néha már úgy néz ki, hogy az egész ökle a szájában van, ha mégsem sikerül begyömöszölni a szájába akkor azt hangaos ajajaj kiséri. Very Happy

Popi: Lilinek egy hete olyan piros a popsija, pedig neogranormonnal kenem, már ki is van egy picit száradva. Tegnap hívtam emiatt a védőnőt (nem volt benn) erre egy másik azt mondja, NEm cseréltem mosóport??? Mondom annak miköze a gyerek fenekéhez, nem textilpelenkában van!!! Erre: JAAA!
Most visszaálltam a gyógyszertárira, de nem a kevertre hanem egy tubusos fajtára. Hátha az segít.

Tali: Én benne vagyok! Már ha lesz, de tényleg ráérünk még egy picit a taknyos idő végét meg kellene várni.

Addig a környéken lakó kismamiknak felajánlom, hogy nálunk talizhatunk.
Sheepy, Csilla, Ági? Valaki még lakik Óbudán??
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Pént. Jan. 04, 2008 11:43 am

mindenkinek ment privi!
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty re: sziasztok lányok, ez itt bogyó

Témanyitás  Agi Pént. Jan. 04, 2008 11:47 am

a tegnapi napunk egyszerűen remek volt. evés után egy órát játszott és kb. kettőt aludt.
viszont ma meg lesz ennek a böjtje úgy érzem. már most nyűgösebb... mi lehet már megint a levegőben?!
a nyűgösség egyébként azt jelenti (nem tudom, másnál van-e ilyen), hogy nem akar se játszani, se aludni, és az se jó, ha nálam van, csak nyöszörög. talán fáradt, de nem tud, ill. akar aludni.

tali: én is nagyon örülnék a talinak. de most reggel bemondták a tv-ben, hogy januárban országos influenza járvány várható. ezért inkább én is passzolnék. remélem, nem gond.

Masi: kösz a felajánlást. szeretnék élni vele, csak még nem tudom, hogyan és mikor. ha szervezel valamit, mindenképpen írj.
Agi
Agi

Hozzászólások száma : 61
Age : 46
Location : Budapest, III. ker.
Registration date : 2007. Oct. 24.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty reggel

Témanyitás  Büngyi Pént. Jan. 04, 2008 11:50 am

Estére már kidőltem, nem tudtam jönni.
Heléna viszont nehezen aludt el. így az apja szórakozott vele késő estig....

Privire válaszoltam, benne is vagyok a dolgokban Wink

Puszi nektek, remélem jövök még.....
Büngyi
Büngyi

Hozzászólások száma : 90
Age : 44
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

http://simoningrid.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty HALIHÓ!

Témanyitás  geosel.klara Pént. Jan. 04, 2008 11:54 am

Nem akarnék dicsekedni ,de meg kell tennem:alvás este fél 8-tól ,reggel negyed 6-ig,szopi háromnegyed 6-ig ,majd megint alvás fél 10-igSmile
geosel.klara
geosel.klara

Hozzászólások száma : 97
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 11.

http://www.bognarcsalad.mlap.hu

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty hi

Témanyitás  evu Pént. Jan. 04, 2008 12:00 pm

Masi, privi ment vissza Very Happy

szerintem is varjunk a talival..csak egy picit, amig mindenki tud! I love you

majd jövök, pusszancs
evu
evu

Hozzászólások száma : 108
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Büngyi Pént. Jan. 04, 2008 12:21 pm

geosel.klara írta:Nem akarnék dicsekedni ,de meg kell tennem:alvás este fél 8-tól ,reggel negyed 6-ig,szopi háromnegyed 6-ig ,majd megint alvás fél 10-igSmile

Nem igazsááág!!! Smile))

Heléna képtelen fél tíz előtt eleludni.... Surprised
Büngyi
Büngyi

Hozzászólások száma : 90
Age : 44
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

http://simoningrid.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  geosel.klara Pént. Jan. 04, 2008 12:28 pm

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Lanyok10sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Lanyok11
geosel.klara
geosel.klara

Hozzászólások száma : 97
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 11.

http://www.bognarcsalad.mlap.hu

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  geosel.klara Pént. Jan. 04, 2008 12:51 pm

Első kép:így alszunk apával
Második kép:gyógyulnak már a bibisek:)
geosel.klara
geosel.klara

Hozzászólások száma : 97
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 11.

http://www.bognarcsalad.mlap.hu

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  geosel.klara Pént. Jan. 04, 2008 1:24 pm

LÁNYOK!MEGFORDULT A NÓRKA ,HASRÓL-HÁTRA!HÚÚÚ DE JÓ!!!!Very Happy Very Happy Very Happy
geosel.klara
geosel.klara

Hozzászólások száma : 97
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 11.

http://www.bognarcsalad.mlap.hu

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  evarga Pént. Jan. 04, 2008 1:31 pm

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a koszmós tanácsokat, ma vetetek Apával sampont is, remélem nálunk is hamar elmúlik és amúgy is alig lehet észrevenni, még csak kezdeti stádiumban lehet.
Irigylem a sokat alvó babák anyukáit, bár Gergő is elalszik 8-9 között, úgy, hogy nem kell járkálni vele, csak a cumit kell visszatuszkolni a szájába, mégis fent voltunk 12.45, majd 3.15, utána 6.15 és 7.45-kor ismét szopott. Én most nagyon fáradt vagyok, pedig már olyan jól csinálta a 3-as keléseket, könnyű megszokni a jót. De tegnap este nagyon nyűgös volt, ez lehet az oka a nyugtalan alvásának és valszeg a hasa is fájt, nem tudok rájönni, mit ettem össze, ami nem tetszett neki..... és most is csak 20-30 perceket alszik....

Sheepy
Nem is tudtam, hogy a Babe-nak van cicifeszesítője, szoptatás befejezése után majd rámfér!
Én is gondolkoztam a rágókák sterilizálásán, de tényleg nem javasolt, ezek szerint marad a csapvíz és a bacikhoz való szoktatás, ahogy Bogyó írta.

Masi
Gergő az öklével ugyanazt csinálja, amit írtál és nagyon frusztrált, amikor nem sikerül mindkettőt betömködni a szájába, sőt néha még az egyik sem megy magától a szájához Smile

Na megyek is, mert megy a nyűglődés....

Évi
evarga
evarga

Hozzászólások száma : 65
Registration date : 2007. Oct. 16.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty vagyok

Témanyitás  Büngyi Pént. Jan. 04, 2008 1:45 pm

Remélem nem fogok ismét eltűnni hetekig. Olyan jó itt veletek Smile

Rágókák: én volt amit már kisterilizáltam és bírta. De Heléna nem nagyon veszi a szájába a dolgokat...

Klári: Gyönyörű, ahogy az apukáján alszik Nóra! Imádom így nézegetni az enyémeteket is Wink
Mi van a blogoddal, nem találom... ???

Megfordulás: Heléna még nem csinálja. Lehet, hogy a hülye terpeszbetétje miatt... Nem tudom, remélem nem nagy gáz. Alig várom, hogy menjünk kontrollra és végre levetessék ezt a szörnyűséget róla.

Koszmó: Én úgy tudom, hogy ajánlott fürdés előtt babaolajjal megmasszírozni a fejét (kutacsnál óvatosan!) és aztán megmosni samponnal mosni. Ilyan amúgy minen babánál kialakul? Mert a lányomnak még nincs...

Évi! Kitartást a mai naphoz!
Büngyi
Büngyi

Hozzászólások száma : 90
Age : 44
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

http://simoningrid.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty péntek

Témanyitás  kalloni Pént. Jan. 04, 2008 1:47 pm

Sziasztok!

Most csak épp benézek séta előtt, aztán kilövünk...

Szóval a találkozóval még én is várnék egy kicsit, egyrészt Jakab hétfőn kap oltást, másrészt még tényleg kicsit vírusos időszak van. Meg ha néhány fokkal melegebb lesz, és egy réteggel kevesebbet kell ráadni a babákra, az ember máris könnyebben indul neki, nem Smile?

De Bogyó, azért nem haragszom ám, hogy így belendültél Smile!!!

Du még jövök és reagálok is majd, sziasztok Smile!
kalloni
kalloni

Hozzászólások száma : 88
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty RE: péntek

Témanyitás  Agi Pént. Jan. 04, 2008 2:11 pm

Klári,
gratulálok az esti alvásmennyiséghez. Ja és az átforduláshoz is gratula.

Büngyi,
Zsombi se fordul még át. és én is a terpeszbetétet okolom többé-kevésbé. Bár azt mondják, ez nem akadályozza a mozgásban. Fürdés előtt szoktunk kicsit tornázni, és akkor segítek neki forogni – azt nagyon élvezi.
Agi
Agi

Hozzászólások száma : 61
Age : 46
Location : Budapest, III. ker.
Registration date : 2007. Oct. 24.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  csim Pént. Jan. 04, 2008 2:59 pm

Sziasztok!

Büngyi, Ági a Kristóf vasárnap lesz 3 hónapos és nincs terpeszpelenkája, de mégsem fordul, csak emelgeti a lábát. Pont ma aggódtam Anyukámnak, hogy nem fordul és nem marad meg hason a fiam. Ha hason van, akkor meg még annyira sem emeli a fejét, mint 6 hetes korában tette. Anyu nyugalomra intett, a babák változóan fejlődnek. MOndjuk ha 2 hónap múlva is így sztrájkol, akkor elviszem ilyen készségfejlesztőre, van itt Óbudán a Geko. Havi 20 eFt-ért 4 alkalommal gyógytornász foglalkozik a kicsivel, személyre szabott "edzés tervvel".

Masi, ment a privi. Köszönöm a meghívást, még egy picit várjunk vele. Kocsim nincs és így nem tudok közlekedni, meg Kristóf ha nekizendít, hát ne tudjátok meg.... Hátha ha nagyobb lesz, akkor türlemesebb lesz és könnyebb lesz vele közlekedni, vendégeskedni...

Cukika: hát eddig kétszer mentem el itthonról Kristóf nélkül, akkor a férjem vigyázott rá. Ha meg elmegyünk, akkor csak itt a lakótelepen sétálunk, de azt se minden nap. Kicsit túlaggódom az anyaságot...

Sterilizálás: hát én a cumikat, műanyag játékokat sterilizálóban fertőtlenítem. A plüss izéket meg kimosom. Ami nem tisztítható, azt nem kapja meg Kristóf. Na ebben is túlzásokba esek, mert a Kristóf bútorait, kádját minden héten Chicco sterilizálós oldattal áttörlöm, plusz az összes kilincset és kapcsolót a lakásban. Anyu már rámszólt, hogy egy kis baci is kell a babának..

Kakis cuccok mosása: textilpelusokat cloroxos vízben áztatom mosás előtt egy kicsit, majd alaposan kiöblítem és meg a gépbe. A rugikat vanish-sel áztatom egy kicsit és úgy a mosásba.

Sziasztok, Csilla

csim

Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2007. Oct. 18.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty vagyok

Témanyitás  Timurr Pént. Jan. 04, 2008 3:37 pm

sziasztok

Evarga
Babéval mosd mindennap a haját ,nálunk hetekbe tellet míg elmúlott tőle


Büngyi
még mindig nagyon jó a blogod :-)

fordulással rá ér a kiscsajod 4-5 hósan

koszmó nem törvényszerű

Klári
nagyon édes Norka :-) és ügyes

Csim
Kritóf is ráér forgolódni 4-5 hósan,na meg ő nagy baba is

tökéletes anyósod van



Masika
sudocrem a legjobb popsikrém

Sheepy
Dani náthája elmúlt?

szerintem már nem kell sterilizálni,persze néha nem árt,de én antibacis moogatóval mosok el ált. mindent,heti 1-2szer cumit sterilizálok a mikrósba

Cukika
mért lennél szar anyós?

köszi ,próbálkozom

Missi
Samu szépen gyarapszik,nagyon szépek vagytok aképeken

Bogyó
torkod?

Adri
sajnálom anyóst,elkéne őket küldeni Szibériába egy kicsit

nafyon csinos vagy az avatarodon

Evu
te is nagyon szép vagy,Vanómanó meg kis zabálnivaló :-)

anyósod is Szibéria

hidd el így is nagyon csinos vagy,teltebb de csinos és szép.az más hogy te nem vagy megelégedve magaddal,de hidd el ha tényleg betartod amit írtál mire Vanó egy éves lesz bomba leszel

Eszter
Rozina nagyon cuki

anyósod Szibéria


Ariel
Nicsi nagyon szép kislány




Sex:elmegy



Csajok!van valaki babájának befelé forduló lábfeje?Bibinek olyan,a dokinő szerinte nemgáz,de néha nagyon befordítja.16án megyünk az ortopédiára
Timurr
Timurr

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2007. Oct. 16.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty .

Témanyitás  sheepy Pént. Jan. 04, 2008 3:37 pm

sziasztok !!

Klári : Nóra nagyon ügyes lány !!!!! És szépen elmúltak a pöttyök is . tényleg a blogolással mi a helyzet ???

Bogyó : lehet,hogy előbb romlott el az immunrendszerem és utána jött az allergia , vagy fordítva. Az bizti ,hogy 10 éve volt egy gyomorfertőzésem ,és 1 évig tartott mire helyrejöttem + 46 kg-ra lefogytam . Most 15 kilóval több a versenysúlyom és elvileg már nincs allergia sem csak a para maradt meg Very Happy . Gyerekként minket sem kellett félteni ,volt baci rendesen ,ami erősítse a szervezetünket. Az öcsémmel pl. mindíg kilopkottuk a macskáink kölykeit este a kosárból ,hogy velük aludjunk Very Happy
Ismerősünk homeopátiás szakgyógyszerész , megkérdeztem ezt az adagolás dolgot, mert szerintem Daninak is adok majd . Kiderült,hogy mindegy hogy 6 szemet kap vagy egy egész adagot , de ha ki van porciózva ,akkor folyamatosan , minden nap kell adni , amúgy meg elég 1 adag.
Nekem ez egy kicsit magas , de a lényeg ,hogy hasson és gyógyuljanak meg a manók !

Masi: nemt a válasz privi .
Én is köszönöm az invitálást , hozzátok fél lábbal is el tudunk jutni Very Happy . Majd írj ,ha valami konkrét dolog lenne.
Igen, visznek minket a kórházba és vissza .
Ilyen szempontból egy szavam sem lehet az anyósomra, mert Budakesziről eljönnek Békásra , majd a János kh-ba, majd vissza Békásra és onnan Budakeszire dolgozni. Cirka 5 óra kitérő naponta és ma még reggelit is hozott . Szerencsére most hétfőig nem kell menni ,mert nem lesz bent a kezelőorvos.

alvás : ma nálunk is jó éjszaka volt : 10.00 -4.00-ig alvás , majd 4.25-reggel 8-ig. Persze nappal meglesz a böjtje, mert már most megy a nyűglődés, de ezt betudom a lábfájásnak .

forgás : milyen ügyesek ezek a babák!
Danit egyenlőre a hason fekvéshez kellene szoktatni , de amióta volt ez az incidens nem erőltettem , mert lejön a kötés. Ma szerencsére úgy tették fel,hogy már lehessen forgatni , bár még mindíg utállja. Nem tudom ebből mikor lesz forgás , bár nem vagyunk semmiről lemaradva.

Na már megy is a sírás, még jövök ...
sheepy
sheepy

Hozzászólások száma : 158
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Pént. Jan. 04, 2008 3:39 pm

Hali!

Na ide írok ajándék ügyben, mert Vicsok benn van a kórházban Banduccal éjjel-nappal, így úgysem olvas most minket.
Egyenlőre még egy darabig nem mehetnek haza!
Szóval, inkább a hintára szavazott mindenki. Erről azt kell tudni, hogy max 9kgig van kalibrálva! Az olyan 8 hónapos kor.
Címe már megvan, tőle kérdeztem meg, persze nem mondtam miért, pedig nagyon szerette volna tudni. Annyit mondtam neki, hogy egy kis meglepi.
Sheepy: telefonszámot próbáltam lenyomozni nem sikerült:-)
Akkor szerintem legyen a hinta!

Csilla: oldalt sem szeret lenni Kristóf, nálunk Lili úgy fordult hasra, hogy oldalt feküdt és addig lökdöste magát még sikerült. Most már egyedül fordul oldalra és onnan hasra.
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Timurr Pént. Jan. 04, 2008 4:26 pm

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Dsc00810

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Dsc00812
Timurr
Timurr

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2007. Oct. 16.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty sikerült :-)

Témanyitás  Timurr Pént. Jan. 04, 2008 4:30 pm

Timurr
Timurr

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2007. Oct. 16.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty .

Témanyitás  sheepy Pént. Jan. 04, 2008 4:54 pm

sírás csak álmában , szóval vaklárma volt.

Csilla : az én anyukám is szóvá tette már , hogy nem kell ez a nagy óvatosság.
Takarítás dettó, mintha magamat látnám. Nálam neomagnolos tisztitás van , a gyerekszobát heti 1x avval takarítom ( polc, minden ami mozog és tisztítható , még a szopis fotelt is áttörölgetem + a lámpabúrákat kívül belül ) . Kapcsolók, kilincs szintén és még sorolhatnám. Azért néha már van egy kis "hanyagság " is , de amig nem lesz tavasz és vége a baciszezonnak még nem adom alább.

Timurr: Lassan nem lesz hely Szibériában Very Happy Very Happy !

Masi: ügyi vagy , és sajnálom ,hogy még nem engedik ki Andrist a kórházból !!! Sad Kb sem tudják,hogy meddig kell még ott maradni ?
Remélem már jobb kedve van Vicsoknak is és szépen lábadozik Banduc baba!
sheepy
sheepy

Hozzászólások száma : 158
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Pént. Jan. 04, 2008 5:14 pm

csajok, nekem mindegy mi legyen az ajándék, csak akkor döntsük el. Én már kettőt javasoltam, a többi rajtatok áll!! Very Happy

Na én nem vagyok takarítás mániás! nálunk minden prontóval és clinnel van tisztítva és kész! A gyerek szobája ugyanúgy. És osztom a véleményt a gyereknek kell a baci.
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Masika

Témanyitás  GABI Pént. Jan. 04, 2008 5:25 pm

Legutóbb vajon hánykiló volt Banduc?

Csak azért kérdezem, mert kb. meg lehetne saccolni mikor éri el a 9 kg-ot. Az tuti nekünk nem jó ez a hinta, mert már most több mint 7 kiló Bibus. Áron is így hízott anno, 9 kg öt hónaposan volt a lelkem...
Én ezért rendeltem Bibinek azt a hintát amit Timurr belinkelt. Bibus szereti nagyon, igaz nem villog, és csak a középső csüngő majmocska vagy mi a fene zenél, de cserélhetőek ezek a csüngők, bármit rá lehet akasztani.
18 kg-ig jó, de csak hintaszéknek, pihenőszéknek ugyanúgy 9 kg-ig terhelhető azt hiszem.
GABI
GABI

Hozzászólások száma : 108
Age : 56
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  GABI Pént. Jan. 04, 2008 5:29 pm

Szerintem maradhat az a villogó zenélő hinta, amilyen Lilicseknek is van.
Lehet hogy egyébként már van játszószőnyegük, amin van babatornázó. Ilyen meg biztosan nincs nekik.
GABI
GABI

Hozzászólások száma : 108
Age : 56
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty sorry!

Témanyitás  geosel.klara Pént. Jan. 04, 2008 5:30 pm

A blogomat sajna megszüntettem időhiány miatt ,de most csinálok vmit,ami titok ,ha lesz belőle vmi ,akkor megadoma címét!Egyelőre csak annyi ,hogy ide csak képeket kell feltenni!Embarassed
geosel.klara
geosel.klara

Hozzászólások száma : 97
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 11.

http://www.bognarcsalad.mlap.hu

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 2 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 39 oldal Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.