Oktober 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sziasztok lanyok, ez itt bogyo

+21
Büngyi
geosel.klara
evu
zsozi
Timurr
huncutka00
Cukika
gerika
ariel
masika
kalloni
csim
Agi
sheepy
adrinalin22
evarga
Missfried
Vicsok
Eszter
Bogyo
GABI
25 posters

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty .

Témanyitás  Bogyo Csüt. Jan. 03, 2008 10:57 am

Ariel, dejo hogy irtal, tok jo a kep rolatok, Niki nagyon cuki es a 2 kepen hogy szopja a kis ujjat, nem semmi !

Eszter, sajnalom a tortenetet, nem is tudok mit mondani, talan csak a regi mondast, hogy ezert vannak a baratok, hogy karpotoljanak a hulye csaladtagokert Smile
de a lenyeg h a ferjed melled all, igy is kell. remelem egy ideig nem latod anyost es akkor alabbhagy egy kicsit az utalat

Masi varjuk az ajit, en is megfazas kezdeten, sikerult a kurazas neked ? most en is azt teszem, sos vizzel gargalizalas, kamila tea, sok (??) alvas, forro labfurdo tengeri soval, aloe varas fujas a torokba es echinacea !! ennyit tudok tenni, ha van meg mi trukkod legyszi mondd
milyen hatarozat jott meg?

Agi, Buek neked is, huu imadom a Baileyst, meg tudnek inni egy uveggel is, glugy glugy,,

Kalloni, hogy s mint ?

Cuki, nem semmi a sulya Pankanak, de nem baj, majd amikor elkezd jarni, akkor meg ugyis gurulnak le a kilok. hanszor szoptatsz egy nap ? irtad egyszer h kevesebb a tejed,,ez mar megoldodott ?

Klari hogy vagytok ?

Gabi, Evu, Bungyi, Shep

babauszas.hu - ez a kalovits modszer, kinek van kedve hozza ? kerdeztem a dokit, hogy nem lesz e tobbet beteg a geyrek tole, szerinte nem. idaig csak jot hallottam rola, eleinte nem szerettem volna, de olyan baromi hosszu ez a tel, hogy kell vmi epio program, amig kino a fu es lehet az erdokben hancurozni, na jo az erdo az tulzas, de vmi zoldben

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty Csütörtök

Témanyitás  evarga Csüt. Jan. 03, 2008 11:58 am

Sziasztok!

Csak gyorsan benéztem, mert ma mi is megyünk egészséges rendelésre, még az is lehet, hogy összefutunk Ariellel és Nikivel, legalább megismerkedne a két gyerkőc:)
Úgy döntöttem, jobb ha 1 hónap után megvizsgálja Gergőt az orvos, néha sípol az orra, illetve szájpenész ügyben sem állok a helyzet magaslatán, nem tudom, hogy a fehér nyelve azt jelzi-e megint, mert tünetmentesen is fehér nyelvesen mondták azt, hogy elmúlt. És anyósom szerint koszmós a feje, szerintem meg nem, szóval ezt is meg kell kérdezzem, illetve a 3 hónapos oltás időpontját sem ártana megbeszélni. Csim te írtad, hogy listád van, nekem is az kéne már.... szita az agyam és az orvosnál nagy a rohanás, mindig kimarad valami.....

Bogyó
Én karácsonyra megkaptam a Kalovitsék könyvét is, engem nagyon meggyőzött egy előadásuk, de sajnos a mi környékünkön ők nincsenek, így marad a közelebbi hely, kiegészítve azzal, amivel kiművelem magam..... én félek a téltől azért, illetve Gergőnek van ez a vesemedencetágulata, erre is rákérdezek az orvostól, hogy egyáltalán mehet-e, ront-e a vízben lubickolás a helyzeten (csak 8 hónaposan megyünk kontrollra, addig viszont nem kéne várni...) Viszont Ariellel megyünk majd baba-mama jógára itt a környéken!

Ági
Szerintem jót fog tenni, ha picit dolgozol, ez így nem tűnik olyan soknak, jó, hogy megkerestek!

Eszter
Nem semmi az anyósod, de most nem lesz rá gondod egy darabig!

Cuki
Szorítok, hogy a szigor hasson, de szerintem is csak így lehet beállítani az éjszakai alvást.

Sheepy
Nagyon jól áll Dani lábán a kötés! Tegnap belenéztem egy mondokás könyvbe, amit még a nővérem olvasott a gyerekeinek (neki is van egy Danija) és két mondóka is szól Daniról, de valahogy mindkettő azt sugallja, hogy fürdeni kéne menni... majd ha lesz időm, leírom neked és átküldöm, hátha egyszer ezzel tudsz rá hatni:)

Most mennem kell, mindenkinek üdv!!!!

Évi
evarga
evarga

Hozzászólások száma : 65
Registration date : 2007. Oct. 16.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty MEGINT ITT

Témanyitás  geosel.klara Csüt. Jan. 03, 2008 12:01 pm

Szóval mikor a kórházban voltunk a lányokkal silveszter napján ,lamérettem Nórkát ,hát...mi még csak 4400gr -k vagyunk ,hétfőn mennénk elvileg 2 hós oltásra ,ha persze addig elmúlnak ezek a sebek róla,bár szépen tisztul .

Vicsokékról semmi hír?

Ariel:gyönyörű babád van!!!!!
itt k..a hideg van ,de már 2 napja nem voltunk kinn,úgyhogy ma menni kell,nekem is kell már a levegőWink

ja sex:mi még mindig nem ,nem nagyon kívánom ,egyrészt mi elég sokszor összekaptunk apával mostanában(de már újév óta jobb a helyzet).De mostmár kénytelen leszek megadni magam:oops:
geosel.klara
geosel.klara

Hozzászólások száma : 97
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 11.

http://www.bognarcsalad.mlap.hu

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty Haho

Témanyitás  Missfried Csüt. Jan. 03, 2008 12:17 pm

Sziasztok!!

Klári azért vigyzni ezekkel az "összekapásokkal"!! Wink Néha mi is apával,de én kb 1 éve megváltoztam teljesen,atéren,hogy ha össze is vitatkozunk én mindig elsimitom vhogy!Mert egyszerüen nem bírok haragban lenni a párommal!! Smile Kicsit lenyugodtam...

Oltás:Tegnap,mint írtam nem ért ide a doki,remélem ma ki jön!Azt ígérte!Másik:ugye hőemelkedésre sem adják be???Mert SAmumnak fenékben 37,2-37,4ig általában!!Az már annak számit?? Rolling Eyes De jó lenne már végre túllenni rajt!!

Puszi mindenkinek!!
Missfried
Missfried

Hozzászólások száma : 192
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty Súly

Témanyitás  Missfried Csüt. Jan. 03, 2008 12:18 pm

Mi ruhában mérve vagyunk most 5,64ek!kb... Smile
Missfried
Missfried

Hozzászólások száma : 192
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Csüt. Jan. 03, 2008 12:37 pm

Hali!

Nálunk Lili 5kor kellt ma evett aztán 9ig visszaaludt! Very Happy

mentek a privik!

Ariel: jó hogy itt vagy!! Én nem tudtam tavaly megnyitni, mert Határozatot kért a Bank, nem volt elég az értesítő, hogy megnyílt a babakötvénye.

Bogyó: A határozat arról szól, hogy Én kapom a családit, mennyit és a gyerek neve van benne semmi más.
Én még inhalálok az elég jót tett. Nem vagyok lázas csak a torkom fáj!

babausziban Én benne vagyok, de csak jövőhéttől, mert hétfőn kapjuk a 3 hós oltást és csak utána lehet! Jó lenne olyat találni amire sokan el tudunk menni.
Bár levetközni ÉN azért még nem mernék!

Cuki: te csíkos vagy még??? Én most elég gázosan nézek ki ott ahol stiáim voltak! Teljesen piros és kétszer olyan vastag minden csík!

Na megyek a bankba! Jön a nagypapi vigyázni a gyerekre, bár Lili most alszik!
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty .

Témanyitás  Bogyo Csüt. Jan. 03, 2008 12:54 pm

masi, lazas en sem vagyok, en csak jan vegetol mennek uszni, Szonja 21.en lesz csak 3 honapos
szerintem senki sincs egy bmbazo formaban, de nem baj, legalabb jobban osztonozve leszunk h ne egyunk annyit, mert le kell vetkozni Smile Sad

missi, lemazsaltam szonjat es o is 5,5 kg / hat nem egy sovanysag, de olyan edes kis hurkai vannak
Laz popoban merve gyereknek 38 tol szamit laznak, direkt megkerdeztem a dokit. szonja meg nem lett lazas, de be vannak a kupok keszitve

Klari kb Szonja is akkora volt annyi idosen mint Nora

Eva es merre van az a feletek ? nekem sincs kozel a budaorsi ut, de kocsival megoldhato...ha tobben erdeklodnenk mas helysin fele akkor az is jo nekem, de a Rubint szallot nagyon ajanljak, bar en inkabb maradnek pesten, horror a hidakat napkozben atszelni

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty szex

Témanyitás  Bogyo Csüt. Jan. 03, 2008 1:03 pm

most olvastam, hogy a csecsemok le tudjak szivni az ember szexualis energiajat, hat nalam errol lehet szo, mert nem vagyok egy akrobatikus jelenseg mostanaban Smile szoval Klari nem vagy egyedul ezzel, de remelem hamarosan minden a regi lesz

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty sziasztok

Témanyitás  evu Csüt. Jan. 03, 2008 2:57 pm

na hi, mi is itt vagyunk, csak 1000 dolgom van..de igyekszem lepest tartani veletek Cool
gyors helyzet rolunk, aztan visszaolvasok
Vanimano jol van, mosolyog es gügyög(göö..gööö I love you ), 4120g, ma kapta a 2 hos oltasat, amit hösiesen viselt, psi, kaki van, szeret pancsizni, hason fekve szepen emelgeti a buksijat, fekvötamaszozik(költöi tulzassal..hiaba, anya joszivü I love you )..szoval alapvetöen minden rendben
karacsony szep volt, ebeden voltunk a parom mamajanal, jo volt, aztan itthon este harmasban I love you
szilveszterkor az unokatesomnal voltunk, aki 31 hetes terhes, ott voltak az öcsemek is a majdnem 4 honapos kisfiukkal..szoval volt baba böven tongue babaztunk, ettünk-ittunk(no alkohol)es beszelgettünk, nagyon kellemes volt
tegnap voltam a nögyogyaszomnal 6 hetes kontrollon(egyszer ö volt szabin, aztan nekem megjött..ezert a 9. heten jutottam el hozza), minden rendben van szerencsere, ö meg ilyen szepen gyogyult gata nem is latott( Embarassed Embarassed Embarassed ), belülröl is minden szepen gyogyult, jöhet a 2. baba Shocked haha...irt fel fog.gatlot, de en a pajzsmirigyem miatt nem szedhetek..el is küldött vervetelre pajzsmirigyhormont nezni, mert kepzeljtek lehet attol nincs tejem Shocked (mostansag az ipari mellszivoval napi 10-80ml-t tudok leszivni Sad ), mindesetre meg kell nezetni, mert habar a terhesseg elött mar jo volt minden eredmenyem, lehet, hogy ez most megvaltozott Crying or Very sad megnezzük..
sex:mi a 6. hettöl rendszeresen sexelünk..elöször fajt, mint a vesztes..de aztan nem..szoval mi mar olyanok vagyunk, mint regen Embarassed tongue I love you
suly:tudjatok..de azert meg egyszer..58 a versenysulyom..76tal szültem, most 71 vagyok Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad es 69 is voltam mar....zabagörcsök..csoki...anyjakinja..ehes vagyok es falank..fujjjjjjjjjjjjjjj Evu Shocked Evil or Very Mad de tegnaptol hivatalosan is megszüntek a korlatozasok, ezert matol kezdve nagyon odafigyelek..visszaallok a bio kajakra, dobom a csokit, feher kenyeret, tesztat..es elkezdem a karira kapott joga dvd-s tornat..mindezt azert, hogy legyen merszem majd lemenni terembe edzeni es usziba uszni Smile mert amig balna vagyok, nem szivesen mennek..ez is milyen hülyeseg Laughing
babauszi:mindenkeppen, de meg nem most..1, talan 2 honap mulva
az ajandekban termeszetesen en is benne lennek Masika

Vicsok, Banducbaba?
I love you

anyos
: az enyem hetekig nem aludna, ha megtudna, hogy Vani tapszerre szorul..mert szerinte csak az anyatejes babak ernek valamit..tehat tekintettel a paromra..hazudok neki, hogy van eleg tej Evil or Very Mad de ez egyre jobban nehezemre esik..mindenert kritizal..miert adok neki cumit?miert nem forditom egyfolytaban hasra a gyereket?miert eszek ezt meg azt?áááááááááá mindenert.de ugy, hogy halkan es kedelyesen, mosolyogva teszi, hogy masok ezt nem latjak..de en megfulladok töle lassan..pedig szeret, meg minden..csak ö ilyen..nagyon nehez Sad ja, es ha olyat lat, ami nem tetszik neki, akkor arulkodik a paromnak...gyerekes
2008as ev..olvasom, hogy többek sokat vitaznak otthon..nos, mi jan. 01-en ugy összevesztünk, hogy majdnem vege lett..de komolyan! nagyon komolyan ment a vita, es ugy ereztem, hogy tenyleg nem ertjük meg egymast..de hala az egnek egy 1napos siras utan helyreallt a rend..azota ujra dul a love..de komolyan megijedtem..
önertekeles: nagyon komolyam mondom, hogy ilyen rondanak es torznak meg soha nem lattam magamat..mindenki azzal jön, hogy a baba az elsö, es ebben mindenkinek igaza van!!!!DE en kutyaul erzem magamat a börömben, ez van, nem jatszom meg magamat.Imadom a kislanyomat, es lehet mar ti is unjatok, hogy mindig ezen temazok..de bele fogok betegedni, ha nem leszek olyan, mint regen(legalabb megközelitöleg) Sad

akikre emlekszem gyorsan:

Sheepy, Dani labacskajarol olvastam...nagyon sajnalom, de elöfordul az ilyen tenyleg Smile es fö, hogy jol viseli a kis hös I love you
Masi, neztem tegnap a blogodat, annyira edes kis mano a kislanyod I love you
Klari, jobbulast a 2 kiscsajnak I love you
Bogyo, en mennek veletek uszni..de messze laktok nagyon Sad egyebirant a nyaron költözünk..en szeretnek Bekasra költözni Smile ott laknak az öcsemek is
Adri draga..merre vagy?gyere, itt vigaszt talalsz I love you
Missi, nagyon helyes a kisfiad, szep az összes kep, en ugy mutatnek igazi csalados kepeket, de apa nem akar "közszereplest" Sad

eddig fogott az agyam..most visszaolvasok Rolling Eyes
evu
evu

Hozzászólások száma : 108
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty mindenféle

Témanyitás  sheepy Csüt. Jan. 03, 2008 2:57 pm

sziasztok!

Mire oda jutok ,hogy reagáljak rátok , a felét elfelejtem annak amit olvastam . Hmmm.... szerintem a csecsemők nem csak a szexuális energiát szívják el ,hanem a memóriát is Wink scratch

Ha már a szex a téma, 7 hónap várakozás után túljutottunk a nászéjszakán . Hát nem volt egy frenetikus élmény , még a párom is közölte ,hogy ezért kár volt annyira sóvárogni Very Happy mert elszokott már az effajta mozgástól és kifáradt . ( hehe, úgy kell neki )
Egyenlőre nem is erőltetjük, mert még másnap reggel is fájt a gátam környéke és volt egy kicsi vérzés is . ( pedig kb. csak 5 perc szimpla együttlét volt )

Ariel : nagyon aranyos Niki , szép nagy baba lett Ő is ! Sajnálom a sírós , nemalvós estéket, remélem a suttogós -módszer beválik majd és hamarosan már magát is meg tudja nyugtatni ,hogy elaludjon.

Klári : Nóra szerintem is teljesen normális súlyban van , úgy érzed ,hogy le vagytok maradva ? Lilla nagyobb baba volt ?

Dani szerintem egy kicsit lefogyott Sad , majd beszélek is a védőnővel ) múlt héten nagyobbnak mértem , akkor 5,62 volt evés után ruhában , tegnapi nettó súly viszont csak 5, 35 ( a ruhát kb. 15dkg-nak mértem+6 ha eszik egy rendes adagot nincs semmi különbség és nem hiszem ,hogy 5 nap alatt ne hízna egy grammot sem ) scratch

veszekedés :Hát az élet nem cukros süti sajna. Viták nálunk is vannak néha ,de helyzeti ellőnyben vagyok a férjemmel szemben mert én tudom ,hogy egy idő utánminden pasi bekattan Very Happy Very Happy és amig nem komoly a dolog + van megoldás a konfliktusokra nincs vész!!

Bogyó : Szonja is jól megnőtt, még a végén túlnő rajtunk Wink
Jó kis arzenálod van nátha ellen Shocked . Jobbulást !!
Nekem egyedül a lábáztatás nem jutott még eszembe és az echinacea cseppen is gondolkodtam, mert alkoholos.
Baileys itt figyel a szekrényben és várja ,hogy vége legyen a szoptatós időszaknak .( anyósom volt olyan édes és ezt hozta névnapomra egy rakás bonbonnal körítve, miután egyikkel sem élek mostanság )

babaúszás : még keresgélek ,hogy mi lenne a legjobb helyszín ,ahová Danit vinni tudom majd. Itt a kerületben 2 lehetőség is van , ezért nem biztos ,hogy messzebbre mennék, mert az körülményes. Még kb. 1 hónapot számolok ,mire úszni mehet, mert előtte szoktatom majd a kádban az alacsonyabb vízhőmérséklethez + hogy az arcát is víz éri , viszont egy-két hétig még nem érheti víz a lábát egyáltalán .
Amit még kinéztem ,az baba-mama jóga az Asramban a Margit hídnál.

Masi : Neked is jobbulást !
A vetkőzést én is kihagynám, mostanság nem vagyok egy szép látvány . Egyenlőre jobban mutatok a terhes bugyikban , mint a régi holmiaimban, de majd nyáron meghódítjuk a világot !
sheepy
sheepy

Hozzászólások száma : 158
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty Evu

Témanyitás  sheepy Csüt. Jan. 03, 2008 3:06 pm

szia ! Jó ,hogy veletek is minden ok és Vanda szépen gyarapszik.
Érdekes ez a veszekedés hullám mindenkinél , remélem csak a borongós idő teszi !
Békásra költöztök ???!!!!
Hurrá, akkor Masiékkal együtt bulizhatnak majd a gyerkőceink Wink
sheepy
sheepy

Hozzászólások száma : 158
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty reakciok

Témanyitás  evu Csüt. Jan. 03, 2008 3:17 pm

szoval

Evarga Evi mit mondott a doki?
Agi lassan nekem is hianyzik a melo, de az enyemet nem lehet Vani mellett csinalni es a parom nem is enged Shocked de szerintem jot fog neked tenni egy kis valtozatossag, nem?
Eszter..az anyos story utan..hat megall az eszem Shocked en is az elöbb panaszkodtam, tehat nem irom azt, hogy sz_rd le..valszeg te is olyan lelkis vagy, mint en, mint mindenki itt
Cuki, hogy haladtok alvas ügyben?hat az atyai szigor?nagyon szep Panka sulya Very Happy
Büngyi merre jarsz?
Ariel edesek a kepek!bevalt a Suttogo modszer?
Timurr, jol vagytok?
Zsozi, örülök, hogy minden ok nalatok!
Kalloni, en is hasonlo kengurut akarok Very Happy loghatnanak egymas mellett a picikek..a jegyespar I love you
Csim, a pisivel kapcsolatban en sem tudok semmi okossagot, nalunk rengeteg pisi van
Tidi, tök jo ötlet a fotos oldal, en tamogatom!iwiwen bejelöltelek
Gabi, en is allandoan ültetnem mar Vanit..hihi

ha megis kihagytam volna valakit..vessetek ram minden követ..lyukas az agyam Sad

hallas: Vani eleg szepen reagal mindenre, persze neki is van, hogy szolunk neki es lesi a plafont..de sztem nem is erti, hogy neki beszelünk, hiszen nem is tudja a sajat nevet Shocked cheers

na lanyok..szetgepeltem az ujjaimat..ideje elkezdeni a mindennapos hazimukat.. No

pusszancs mindenkinek, es mindenkiröl csodalatosan szepek a kepek, majd en is teszek fel tongue
evu
evu

Hozzászólások száma : 108
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty Sheepy

Témanyitás  evu Csüt. Jan. 03, 2008 3:19 pm

en nagggggggggggggggggyon szeretnek Bekasra, gyözködöm a paromat minden nap! Laughing sajnos itt Gazdagreten van 120.000 kaucio az alberletben..azt nem hagyhatjuk veszni..nem edgedhetjük meg magunknak...jövö nyaron viszont lejar a szerzödes, akkor költözünk Very Happy
evu
evu

Hozzászólások száma : 108
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty Nagyon kedvesek vagytok!!

Témanyitás  adrinalin22 Csüt. Jan. 03, 2008 3:26 pm

Sziasztok!

Köszönöm a lelki támogatást!! I love you Jól esett!
A helyzet talán javul kicsit legalábbis kifelé már nem mutatom, de a düh belülről szétvet!! Látom másnak is van anyós gondja bőven...Nem vagyok egyedül! Very Happy Tőmondatokban annyi történt karácsonykor, hogy én nem akartam átmenni a családi buliba anyósomhoz és hát a gyereket sem akartam vinni. Erre jött a nagy duma, hogy de a gyerek az övé is stb. Én nem akartam odaadni. Erre feljött a tesója az anyuékhoz(épp ott voltunk), hogy én el vagyok varázsolva és, hogy gondolkozzak már egy kicsit, mert én kezdtem ezt az egészet! Shocked (ami neem igaz, mert anyósom dédelgeti a férjem volt barátnőjének a lányát-ami szerintem nem normális!!-és én erre akadtam ki először!Azóta nem mentem oda hozzá csak ő járkált át erőszakosan!!GRRRRRRRR!!) Erre hatalmas veszekedés és addig buzeráltak, míg el nem vitték a gyereket! Elvitték! Tőlem! Eléggé kiakadtam. Amiket kapott a gyerek ajándékot elvittem a Heim Pálba...Meg tudom venni Neki én is!! Twisted Evil Szóval ennyi volt!

Mindenkinek gyönyörűek a Bébik!! Már olyan nagyok!! I love you Very Happy
Mi most voltunk fülbevalót berakatni, a szívem megszakadt!!!! Nagy sírás volt! A nő nem bírta berakni neki a nagy lapát kezével!!!! Én is sírtam, talán jobban, mint Ő... Embarassed

Ne haragudjatok, hogy csak magamról írok! Igyekszem viszailleszkedni!! rabbit

Puszi
adrinalin22
adrinalin22

Hozzászólások száma : 62
Age : 40
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty kepek

Témanyitás  evu Csüt. Jan. 03, 2008 3:35 pm

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Szilve10
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Szilve11
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Blue10
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Mateka10
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Mateka11
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Anyu_i10
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Xmas_010
szoval itt vannak a kepek, Vanirol, az öcsem fogja Vanit, anyukam fogja Vanit stb..a 3 gracia a 2 picivel, plusz egy picifiu a pocakban..az utolso kepet felve, de felraktam, el ne arulajtok erte Wink
evu
evu

Hozzászólások száma : 108
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty Adri

Témanyitás  evu Csüt. Jan. 03, 2008 3:39 pm

...juj, nagyon huzos a törtenet...nagyon sajnalom..ilyen mondatok, hogy eze aze is a gyerek mar nalunk is elhangzottak...ez olyan disznosag..nalunk a legnagyobb gond, hogy ki neveli es hogyan etetne Vanit..elvegre en vagyok anyukaja es van neki egy apukaja..a többi mar nem a "szük" csalad..en mindekit a közelebe engdek, akiben megbizok es nem feltem töle..de ezt szerintem ki kell erdelemni..akarhogy is hangzik
es, hogy anyosod a parod volt parjanak babajat babusgatja,nos ez eleg övön aluli Shocked

küldök neked egy kis napanergyt sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

a fülbevalora en meg nem tudtam ravenni magamat silent
evu
evu

Hozzászólások száma : 108
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty .

Témanyitás  zsozi Csüt. Jan. 03, 2008 3:51 pm

Hellóka!

Na mi is megérkeztünk! Most értünk haza a csípő uh.-ról, szerencsére minden rendben! Kérdezték, hogy miért jöttünk ilyen tökéletes csípővel! Smile Úgy néz ki, hogy a tegnapi oltással sincsen probléma (kopp-kopp) és a reggeli nagy trotty után (Előtte 3.5 napig nem volt semmi) fantasztikus hangulata is van! Smile
Szabolcsot is mázsálták tegnap 6200g és 60cm! pig

Anyós-karácsony: Mi még este 21.30-kor nálunk voltunk (Szabolcs 20 óra körül alszik), a gyerek éhes volt és álmos, de maradni "kell", mert karácsony van! Mintha ezt Ő így két hónaposan nagyon értékelné! Most nem jöttek át, mert kímélni akartak engem (András napkor novemberben senkit sem izgattam... Hát karikor mi ezen vesztünk össze... Embarassed

Sex: Köszi bogyó, mindent értek! A gyerek tehet róla... Smile Nálunk is katasztrófa és fáj is! Mondjuk nem visszük túlzásba, nem is bánom... Embarassed

Masi: De jó nektek, hogy már kacagás is van! Már én is nagyon várom! Az ajándék nekem tetszik! Majd írod a részleteket!

Torokfájás: Nálam is kezdődik, de én csak a mézes teát vetettem be egyenlőre!

Ariel: Gyere gyakrabban! Nicsi nagyon édes!

Evu: Szépek a képek és NEM IS VAGY BÁLNA! Rajtam kb. 5-6 kg van még, de nagyon utálom én is! És nem jönnek fel a nadrágjaim! Embarassed (És mi szilveszterkor vesztünk össze... Embarassed )

Felébredt!

Puszi!
zsozi
zsozi

Hozzászólások száma : 24
Location : Szeged
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Csüt. Jan. 03, 2008 3:54 pm

Hali!

Vicsok üzent: Madarászban vannak már, Banduc ha lassan is de visszaáll a szopizásra. Tegnap megint volt egy rosszulléte Sad . Voltak kardiológián is ott minden rendben volt, ma alvásvizsgálat lesz.
Mindenkit puszilnak!

Evu: várunk szeretettel a Békási csapatba! Akkor már hármasban mehetünk majd sétálni!!!
Fevettelek az ajándék listára.
Nekünk is ilyen hintánk van ! Lili imádja! Vanibaba nagyon édes, olyan mint egy kismanó!

Adri: ez a volt barátnős dolog tényleg övön aluli, én a helyedben tuti jól beolvasnék anyósomnak és a páromnak is emiatt.

Sheepy: milyen kis fess legényke lett Dani baba, még ezzel a kis zoknival a lábán is mosolyog!

Én már jobban vagyok, lekopogom nem fáj a torkom és nem vagyok lázas sem. Ma olyan szép idő van mennék sétálni, de Lili bealudt, közben meg főzök, és azért még kicsit kúrálom magam. Így ma kimarad, na de majd holnap!
tegnap voltunk sétálni, de a babakocsi kereke elsülyedt a hóban meg a latyakban!! He-he lehet kapni a Brendonban babakocsira szerelhető sítalpat!!!

Voltam bankban, miután 20 percet vártam közölték, hogy áll a renszer reggel óta, így nem tudtam startszámlát nyitni. Sad
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Eszter Csüt. Jan. 03, 2008 4:00 pm

Evu

Szépek vagytok,imádom ez a hintát ami Vani manónak van.

Adrinalin
Hát neked sem lehet könnyű akkor van egyáltalán valaki aki szereti az anyósát.Hát a gyerekemet én sem szívesen adom oda senkinek akiben nem bízom,ahogy Evu is írta na és anyósomban nem bízom,az a baj hogy még azt is el tudom képzelni,hogy kárt tegyen benne csak azért,hogy végre elszakíthassona fiától.Ez beteges szerintetek?

Remélem én nem leszek ilyen hárpia anyós.

Sex
Nekem nagyon jó jobb mint előtte,bár én császárral szültem,csak nekünk idő nem jut rá,mire a két gyerek elalszik valahogy már fáradt vagyok,persze apa nem lenne az de megértő.
Eszter
Eszter

Hozzászólások száma : 119
Registration date : 2007. Nov. 08.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Eszter Csüt. Jan. 03, 2008 4:05 pm

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Kari_010
Eszter
Eszter

Hozzászólások száma : 119
Registration date : 2007. Nov. 08.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty PRIVI

Témanyitás  masika Csüt. Jan. 03, 2008 4:06 pm

Ment privi üzenet: Büngyinek, Timurnak, Huncutkának, Csillának, Áginak, Tidinek, OKRisznek, Gerikának!!!

Légyszi nézzétek meg, ti még nem jeleztetek nekem semmit.
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty .

Témanyitás  Bogyo Csüt. Jan. 03, 2008 4:13 pm

Setaltunk 2 orat, kellett egy kis levego ....egybekotve piaccal + gyogyszertar

shep, na nem semmi ferjed, hogy "ezert nem kellett voolna sovarogni " Smile hahaha
egyedul Evueknal megy a menet, de jo nektek, en inkabb nem is meselem a mienket, de elobb v utobb csak visszaall, remelem !! Smile
Shep mi az h minden pasi bekattan elob v utobb ? dani is meg fog noni, ne felj,
akkor a te anyosod sem semmi, de azt hiszem Esztie es Adrie viszi a palmat.
Adri, nem baj h csak magadrol irsz, van ez igy...

kuralom magam, mar Masika tanacsaara a kamillat is odatettem goologni, de nem merek a gyerekkel Dani balesete ota odamenni, majd csak a konyhaban ulok Bogyokammal es lelegzunk !! vettem ezt az occidaccc. bla bla homeos szert GABI mondta egyszer h ez jo a gyereknek is, mennyi kell belole ? en kb 7 golyot adtam neki, remelem nem lesz baja...
laza nincs , de az orra nem igazi neki sem.
Akkor sem leszunk betegek !! Smile

Evu, en aztan megertem a ferjed, hogy nem kivankozik a netre fotoilag, en is igy vagyok vele. majd jon a nagy leleplezes eloben !! az unakatestvreddel nagyon hasonlitotok, es nem is vagy kover, te nem lehetsz mit irtal 72 kg ? hacsak nem vagy nagyon magas

Zsozi Smile hahah

MIKOR ES HOL LEGYEN A TALALKA ? kinek van nagyobb lakasa ? a mienk csak 70 nm es a ferjem is itthon dolgozik..szoval nem annyira jo

MAsi, koszi a hirt Vicsokekrol, itt mindenki ugy izgul ertuk !! en is kerhetek privit, irtam is neked pedig..
sitalp Smile hahha
VICSOKEK Smile ++++++++++++++++++++ kitartas !
Eszter, de irigyellek a jo szexert, akkor hat van elonye a csaszarnak is..

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Eszter Csüt. Jan. 03, 2008 4:15 pm

Masi

Megnéztem a privit én benne vagyok.
Bár nekem nem volt Lilinél,mert nem nagyon javasolták,dehát mindenki másképp gondolja.
Eszter
Eszter

Hozzászólások száma : 119
Registration date : 2007. Nov. 08.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  adrinalin22 Csüt. Jan. 03, 2008 4:26 pm

Itt van néhány kép rólunk...

www.adina.5mp.eu

Very Happy Very Happy

Amatőr tudom Laughing
adrinalin22
adrinalin22

Hozzászólások száma : 62
Age : 40
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty adri

Témanyitás  Bogyo Csüt. Jan. 03, 2008 4:58 pm

olyan bomban neztel ki, na most sem vagy csunya Smile majd biztos visszajon az alakod !

masi, megy a valasz a privire

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 39 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.