Oktober 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sziasztok lanyok, ez itt bogyo

+21
Büngyi
geosel.klara
evu
zsozi
Timurr
huncutka00
Cukika
gerika
ariel
masika
kalloni
csim
Agi
sheepy
adrinalin22
evarga
Missfried
Vicsok
Eszter
Bogyo
GABI
25 posters

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  GABI Kedd Jan. 01, 2008 8:40 pm

Cukika: Dehogy merem ültetni, de olyan édes ahogy kínlódik! Szoktam párnát rakni a feje alá, de csak egy nagyon vékonykát. Én is ezért amit te írsz, hogy a ruhák miatt lejjebb van a feje mint a hasa és a feneke.
A pihiszékben viszont már rendesen fogja azt az íves bébitornázót amin a játékok lógnak, oldalt megfogja a két kezével és úgy próbálkozik, hogy felüljön.

Klára: Én Vanisht használok a fehérítéshez, meg folyékony mosószert, most a Dreft sensitive-t, de a múltkor Persil sensitive volt itthon.

Csim: Ilyet már én is tapasztaltam, hogy száraz a pelus, és akkor pisil óriásit amikor kibontom megnézni kakipötty van-e. Vagy igen, cicizés közben pisil egy óriásit bele. Ez nálunk is főként éjszaka van. A kakitokkal semmi baj, ez természetes, hogy néha ilyen, néha olyan színű.

Így 3 hónaposan már olyan kis értelmesek, annyira aranyosan tudnak dumálni. Mostanában meg már direkt kacag is az apjának, hogy játszon vele. Meg szereti a kukucsos játékot, azon is nagyokat kacag.

Én is nagyon izgulok, mi lehet Banduccal, remélem jól vannak!
GABI
GABI

Hozzászólások száma : 108
Age : 56
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  GABI Kedd Jan. 01, 2008 9:01 pm

Klára: Hogy vannak a lányok?
GABI
GABI

Hozzászólások száma : 108
Age : 56
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty BUÉK!!

Témanyitás  Missfried Kedd Jan. 01, 2008 9:17 pm

Sziasztok!!Hát Buék mindenkinek!!

Mi is 3an "buliztunk"itthon!!Délután kicsit itt voltak szüleim is..,meg délelőtt anyós!!Az éjfélt átaludtuk! Very Happy Shocked Apa dereka bexart,mi meg jol elálmosodtunk,így mind3an beájultunk kb fél10kor és Samukám 3 körül ébredt először!!Így az éjféli koccintás idén elmaradt!!...Helyette ma reggel bontottunk egy kid pezsgőt!

Cuki én is már 2 napja szédelgek és van némi hányingerem is!De szeríntem ez a rengeteg zabálástól van,nem? Very Happy Shocked

Kaki: Nálunk van hogy napi 3 van..,van hogy kimarad egy nap!Színe mostanság néha zöldes,néha sárgás,de a napokban picit sűrűbb is és büdibb!Persze NEM ÚGY büdi.. Very Happy De én ezzel nem foglalkozom,néha változik,néha ilyen-néha olyan!Amig nem nagyon fura és nagyon bűzös addig doki szerint minden normális!!....A náthájától néha nyálkás is picit...

Az ajándék dolog most hogy is van??Erről asszem lemaradtam...

Mindenkit pusziolk!!Puszilok na Very Happy
Missfried
Missfried

Hozzászólások száma : 192
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Cuki

Témanyitás  masika Szer. Jan. 02, 2008 12:49 pm

Cuki: nem lehet, hogy Panka felcserélte a nappalt az éjszakával?? ha nagyon sokat alszik napközben az azért nem jó, mert akkor éjszaka nem igazán alszik. valahogy meg kellene próbálni ébren tartani. Mondjuk napközben Lili alszik fél-1 órákat és utána ugyanannyit fenn van.
Ma felébredt fél 4kor evett (de nem sokat) és aludt fél9ig, utána cumit kapott nem vettem fel mert láttam rajta, hogy nagyon álmos és még egy órát aludt.

Csilla: de jó, mi nem mertünk kimenni sétálni, annyira esett a hó és féltem, hogy Lili ruhája vizes lesz és megfázik. Olyan szar a kocsin ez a lábzsák, hogy állandóan lecsúszik.
Hát nálunk is rendesen volt hangzavar Szilveszterkor, de lili szerencsére nem ébredt fel. Mi vizsont nem tudtunk aludni. A felettünk lévő az idióta kiállt az ablakba és egy órán keresztül trombitált. Fél1kor már nem túl megválogatott szavakkal kiszóltam neki az ablakon ez meg is tette a hatását!!!

Tényleg egy rugóra járnak a babák, nálunk ha nem ülhet Lili akkor úgy ficánkol, hogy rendesen fogni kell. Így ha fenn van a hordozóban ücsörög! Néha felveszem az ölembe akkor egy percet ülhet, ha máshogy nem marad akkor inkább leteszem. Amit imád még, ha a pelenkázon megfogom a két kezét már húzza fel magát és szépen tartja a fejét. Na de ez is csak egy nap egyszer van!

Pisi: nálunk az éjjel nappal van!
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Szer. Jan. 02, 2008 12:56 pm

Aki az ajándékban benne van küldjön nekem privit, a többit ott leírom!!!
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Timurr Szer. Jan. 02, 2008 2:31 pm

sziasztok

Cuki
Panka nagyon édes kiscsaj :-)
Szerintem nappal próbáld fentartani,szórakoztatni és mondjuk este 6 felé ezt még erősebben.Akkor csak kifárad és elaszik időben.Amúgy egyáltalán nem kórós a késői elalvás :-) folyamatosan változik majd a napirendjük.Maja már régóta csak egyet aludt délután,de így este 11ig siumán fent volt,most nem aszik egyáltalán csak néha pl. autóban. de így este 9kor aszik mint a bunda :-)

hm Bibuli ma alvós napot tart,ritkaság,elentünk patikába fél 11korül bealudt azóta nyomja Shocked


Vicsok
drukkolok,hogy ne legyen több fullladás


Gabi
köszöni Bíborka a köszöntést :-) viszont kiván Bibidnek minden földi jót :-),tegnap nem volt kedve fotózkódni így majd ma :-)

Bibikéd nagyon aranyos és nagyon hasonlít a testvéreire
Timurr
Timurr

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2007. Oct. 16.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Haho

Témanyitás  Missfried Szer. Jan. 02, 2008 3:57 pm

Hello!!

Van pár képem..felteszem!A hajam légyszi ne nézzétek!! Very Happy Very Happy

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 PC310033
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Anyuekkal
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Mii

Samu ma kap oltást!!Jön ki házhoz a doki..elvileg!!Szegénykém.. Sad
Missfried
Missfried

Hozzászólások száma : 192
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Szakáll

Témanyitás  Missfried Szer. Jan. 02, 2008 3:59 pm

Jah a párom végre ma nyírt le a szakállából!! Very Happy (Amugy csak télre növeszti meg..)
Missfried
Missfried

Hozzászólások száma : 192
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty HALIHÓ!

Témanyitás  geosel.klara Szer. Jan. 02, 2008 5:18 pm

Megint itt!Lányok jobban vannak ,Lillának már szinte teljesen elmúlt a seb ,Nórkáé is szépen gyógyulgatSmile
Missi:Jók a képek!
Senki semmit Vicsokékról?

Dicsekvés:Nórka fél nyolckor elalszik ,aztán szopi fél 2 körül ,majd reggel 8-ig alvás
RazzÚgyhogy Cukika ,egyáltalán nem irigyellek titeket.Nórka így szopizik:reggel 8 ,majd 11 ,aztán 14-fél 15 ,majd 17 ,aztán fél 20 ,majd éjjel fél 2 körül,és erre már rég beállt ,hál isten.Smile
geosel.klara
geosel.klara

Hozzászólások száma : 97
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 11.

http://www.bognarcsalad.mlap.hu

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty új év

Témanyitás  sheepy Szer. Jan. 02, 2008 6:11 pm

Sziasztok !

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem már most teljesült az egyik újévi kívánságom és a férjem 2 napja " magától " rak rendet maga után, felmos és egyebek Very Happy Very Happy Very Happy . Remélem ezt az újonan jött jó szokását sokáig megtartja majd Very Happy , mert elkel a segítség .

Ma is voltunk a kórházban. Sajna átküldtek minket a sürgősségi részről a szakrendelésre ,ahol másfél órát kellett várni a sorunkra. Szerintem egyre rondább Dani lába , még vérzett is a kötés alatt Evil or Very Mad , de szerencsére jól érzi magát , nagyokat nevet és a fürdetését is egész jól megoldottuk. Egy ideig még eltart mire helyre jön , és naponta kell vinni kezelésre. Sad

Mi nagyot sétáltunk a hóesésben és kinéztünk magunknak egy jó kis szánkós helyet a következő télre . Jó ,hogy ilyen az idő , csak az utána jövő latyakot utállom és a babakocsi kereke sem hójárónak van tervezve.
Szerencsére van vízálló textilmózes így nem lett vizes a gyerek de azért jó nagy kupac hó gyűlt össze a kocsiban és a szokásos plédet sem tudtam ráteríteni , mert elázott volna.Azért nem fáztunk így sem .

Gabi : nagyon helyes ez a Bibi baba ! Gratulálok a betöltött negyedévhez !!!! Very Happy

Évi : Látom Gergő jól leitta magát szilveszterkor Very Happy Jól áll neki a cumisüveg !

Cuki : Sajnálom,hogy Panka nem szeret aludni ,mikor " kéne " ,de végülis mi oka lenne rá ,ha máskor bepótolja ? Max. annyi, hogy reggelente boldogabb szülőket lásson maga körül.
Tényleg jó ötlet ez a lefárasztósdi, bár nálunk is előfordul ,hogy Dani estére jobban felpörög, hiába szórakoztattuk egész nap. Persze szerencsére Ő "betartja" a házirendet és kilenc után már csak csendes nézelődés van ,ha nem aludna egyből evés után.

fogak :
Dani ínye kb 3 napja meg van duzzadva , folyton birizgálja a nyelvével meg az ujját nyomkodja oda és sokszor sír, ha nincs a szájában a cumi. Néha meg néha akkora nyálkupacot köp ,hogy öröm nézni . Pech ,hogy a lába pont most " bibis " , de nem tudom ,hogy ettől nyűgösebb -e.
szerintem még korai , de jó lenne tudni hány hónap telik el ilyen nyűgösen mire kibújik a foguk ???
Nálatok is van már ilyen ?

Pár mostani kép:
"bibis" lett a lábam :
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Balese10
ma is bekötözték :
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Balese12
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Balese13 így már sokkal jobb ! Very Happy Very Happy

és végül egy leleplező fotó a mi kis titkunkról : sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Balese11
néha rózsaszín hálóruhát öltenek rám ... Very Happy Very Happy
sheepy
sheepy

Hozzászólások száma : 158
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Uj képek

Témanyitás  Missfried Szer. Jan. 02, 2008 6:39 pm

Masi,részemről ok!! Smile Majd írj a részletekt illetően...ok??

Pár most készült kép!Apával játszottunk:

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 P1020037
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 P1020036
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 P1020035
Missfried
Missfried

Hozzászólások száma : 192
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Oltás

Témanyitás  Missfried Szer. Jan. 02, 2008 6:40 pm

Na a doki nem ért ma ide!!Remélem holnap kijön!! Neutral
Missfried
Missfried

Hozzászólások száma : 192
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Bogyo Szer. Jan. 02, 2008 6:42 pm

mekkora amator vagyok, szegeny gyerek 3 napig azert nem aludt, mert kicsit mg volt fazva, ma jott a doki beadni a dipertet es o mondta, hog piros a torka, de hogy ez mar csak az utorezges, es kerdezte h nem volt -e beteg,,haat mondom kicsit furi volt, de enyi ...szerintem az is gond volt hogy nem vittem pont akkor setalni es nem lehet annyi parologtatni, mint amennyi nedvesseg kint van, szoval matol megint megyunk, hacsak nem lesz ez a szmogriado ujra, durva bp. levegoje, hajra videkiek !!

shep, 5 percig gondlkodtam, na jo csak 3 Smile h mi az a titok, de aztan leesett Smile en nem mondom el senkinek, igerem
ahhoz kepest h kotozve van jol mosolyog, szoval biztos nem faj neki !! remelem a ferjed orekke megtarja szokasat

Missi, Szonjus is ma kapott oltast, Samu hogy birta ? o egyenlore jol, de nem szeretnem elkiabalni , bar ez most egy uj fajta oltas es azt ondja , hogy 1000 bol 1 gyerek lesz lazas tole

masi, en is irok, remelem nem maradtam le, Vicsokekrol latom semmi hir azota.

nem szoktam semmit megfogadni, de most muszaj volt, tehat tegnap ota kemeny fel ora tornazom , mondjuk ma csak 15 perc volt, de az is vmi,csak emelgetem a labom, meg felulesek, fenekizom, stb. Az egyeduli testreszem ami eros most, az a karom, annyit emelketem ezt a kis mokust

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty fotok

Témanyitás  Bogyo Szer. Jan. 02, 2008 6:50 pm

Cuki, nem hiszem h rossz lene Panka fule,,de jobb ha megnezeted persze..
koszi eskuvo jo volt, de mi mar 10 re itthon voltunk, hiaba, kismano mar elfaradt, de vegul is en is Smile
aztan gyors etetes es 11 kor az egesz csalad durmolt, viszont nem voltunk masnaposak, szeritnem kb 15 eve eloszor Smile
Bolt hogy megy? ?

Csim, Klari, sziasztok
Klari, en csak baaztatom vizbe, de azt rogton, es amikor osszejon egy adag, akkor mosom csak gepben, ha varok az aztatassal, akkor mar gaz van. es marad a folt

Gabi, nagyon helyesek a kepek !! Smile

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty masi,

Témanyitás  Bogyo Szer. Jan. 02, 2008 6:51 pm

hol az e mail cimed vagy en vak vagyok ?

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty új év

Témanyitás  zsozi Szer. Jan. 02, 2008 8:32 pm

Sziasztok!

Először is kissé megkésve szeretnék mindenkinek nagyon boldog új évet kívánni!

Sheppy: Sajnálom a balesetet, mindenkivel előfordulhat! De látom Dani hősiesen tűri! Nagyon édes a képeken! Smile

Adri: Sajnálom a veszekedéseket! (mi is mindig azt csináljuk... Embarassed ) Férjednek van már kilátásban valami munka?

Masi: Nem írtam ugyan privit, de várom a részleteket! Smile Szóval én benne vagyok! Smile

Banducról látom nincs új hír.... Crying or Very sad Sokat gondolok rá nagyon! Remélem minden rendben van vele...

Nagyon szépek a képek! Smile

Gratulálok minden betöltött nagyedéves kismanónak! Laughing

Kaki, pisi: Nálunk pisi minden pelusban van éjjel-nappal, viszont a kakival hadilábon állunk! Három naponta jön össze a dolog, most hőmérőztem meg szegényt, de semmi.... Crying or Very sad Ha van ötlet, ne tartsátok magatokban! Smile

Szilveszter: eltelt... Ithon voltunk hármasban, apa ment másnap dolgozni, így 23 óra körül mindenki aludt! Itt is hatalmas zaj volt éjfélkor, de a kicsi szerencsére nem ébredt fel rá!

Mi is ma kaptuk meg a két hónapos oltást! Remélem nem lesz semmi baj, nekem is azt mondták amit Bogyónak, hogy nem szoktak már lázasak lenni! Hát így legyen! Smile
Holnap pedig egy finom csípő uh. a napi programunk... Smile Szegényt állandóan nyúzza valaki! Alig vártam, hogy vége legyen az ünnepeknek, hogy legyen egy kis nyugi, de úgy látszik az már sose lesz! Smile

Mennem kell, lassan fürdetés!
Puszi mindenkinek!
zsozi
zsozi

Hozzászólások száma : 24
Location : Szeged
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Anyós

Témanyitás  Eszter Szer. Jan. 02, 2008 9:32 pm

Leírom nagy vonalakban amit a banya művelt.Már régóta érlelődött köztünk a lényeg hogy ő imádja a másik menyét akit én gyűlölök egy sunyi kis picsa na meg a sógorom sem egy ártatlan bárány.Régen eggyütt laktunka sógorommal én mostam rá meg minden,amikor terhes lettem Lilivel megmondtam a páromnak hogy csakis külön vagyok hajlandó továbbra is vele maradni mert belefáradtam a banyának már ez nem tetszett.Mindegy mikor megszületett Lili it volt egy hónapot mert amúgy 400 km-re lakik tőlünk.Amibe csak lehetett bele szólt,hogy biztos nem elég a tejem kikapkodta a kiságyból még éjjel is be akart jönni.A lényeg hogy a másik kicsi fiát és a barátnőjét is oda csődítette hozzánk anélkül,hogy engem megkérdezett volna.Amíg bent voltam most a kórházban olyanokat miondott Lilinek hogy anya csúnya ,meg hogy nem szeret,na persze Lili nagyon okos kislány és nekem ezt elmondta anélkül hogy kérdeztem volna na nekem már itt tele lett vele.Na mindegy.Most meg a sógorom beszólt a szomszéd kislánynak aki mindennap átjön Lilihez játszani,hogy mit mászkál már utána m,eg hasonlók,meg kitették a lábukat a kislány elé hogy ne tudjon oda menni Lilihez.Erre lejött nekem sírni a szomszéd hogy beszóltak nekién felmentem megkérdezni hogy kiszólt,mire a kis sógorom elkezdett az anyának hogy ő semmit nem csinált ő nem szólt.Mire a mama berágott mert hát ugye a sógorom a kis szerelme és fogta magát elrohant a másik fiához,mert ugye mindíg nálunk szokott lenni.Erre másnap a keresztelőn hozzám se szólt meg persze én sem odaértünk ott várt a templomnál egyből Lilike megfázol miért nincs rajtad sál meg ilyenek szóval mindíg nekem akarta osztani az észt.Elmentünk hozzánk egy napig sütöttem főztem egy falatot nem evett fél óra múlva fogta magát és elment persze a másik fiának követni kellett meg a kis menyének azok azt csinálják amit ő mond,na ezért vagyok én rossz,mert én nem.Apám teljesen kiakadt hogy mit képzel hogy nem ül le vele egy asztalhoz és persze ezt mind szegény párom kapta meg.NA mindegy én ha kell az életembe többet nem szólok hozzá,én biztos nem fogok neki pedélozni.

Vicsokékról mi hír.

Masi
Én is benne vagyok,csak nem találtam emailed.Egyépként mi is lemaradtunka himnuszról. Embarassed

Bogyo
Mi úgy jöttünk haza hogy Rozinak piros volta torka de aztán magától elmúlt.

Édesek a babák.

Gabi
Bibus nagyon szép!
Eszter
Eszter

Hozzászólások száma : 119
Registration date : 2007. Nov. 08.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty szerda

Témanyitás  kalloni Szer. Jan. 02, 2008 10:01 pm

Sziasztok!

Sheepy, örülök, hogy Dani ilyen hős! És hát az a rózsaszín szerkó... lol! Bár az első fényképen a szexisen átsejlő alsónemű sem rossz... Wink És hogy fürdetitek végül, zacskósan? Férjednek meg csak így tovább az egész újévben Smile!

Klári, jó, hogy már a lányok is gyógyulnak, már csak Banducról kéne megnyugtató híreket hallani, hogy jól induljon az újév! És a videón olyan jót röhögtem... ismertem már, de nagyon régen láttam, most megint nagyon megvidámított Very Happy .

Cuki, Gabi, ilyen csinos óriásnőket Laughing !!! Cuki, mi van a hányingerrel... Shocked ? És szerintem nyugodtan állíthatod feljebb azt a kocsit!

Adri, gyere mááááááár! Mi itt vigasztalni is tudunk Crying or Very sad !!!

Erika, Téged is várunk többször is Smile!

Hallás: néha Jakab is úgy tesz, mintha a világon sem volnék... igyekezhetek, maximum a fejét forgatja jobbra-balra, én meg ugrálok középen, és direkt nem vesz észre... hiába, kezdődik a kamaszkor... Viszont biztos, hogy hall... az előbb Laci tüsszentett, és ez a kis Mimóza rettentően megrémült I love you .

Évi, Jakab úgy napi 5-6-szor is kakil néha... Shocked , de ma már pont jobb a helyzet, ma olyan 3-4 volt, bár még nincs vége a napnak... viszont produkált ma egy elég furát... mintha ott fújta volna ki az orrát... nem részletezem tovább...
Légzésfigyelő pedig a szokásos Angelcare, az eddigi két éjszakán még nem riasztott, szóval én is elégedett vagyok vele Smile. És nagggyon jó a kép Smile!

Újév: egész egyszerűen elfelejtettem fogadkozni... de nincs is hozzá nagy kedvem... torna? fogyás? - ezek úgysem aktuálisak még Wink .

Mozgás: Jakab is sokat üldögél, részint az ölünkben estefelé, részint a székében. Mostanában nem nagyon komálja a fekvést. De azért kíméletlenül gyakoroltatom vele, mind háton, mind hason. Meg a kenguruban is szokott lógni, ha estére kiborul, de lekopogom, ez egyre jobb.

Csim, de jó, hogy Kristóf így belejött a sétálásba! Ez Neked is jót tesz, nem Smile? Pisi-ügyben nem tudok hozzászólni Sad.

Klári, de jó lehet ez a menetrend Smile!!! Jakab még mindig tartja magát az éjszakai kelésekhez: 2-3 körül először, majd onnan 3 óránként. Bár ma éppen átaludta a déli evést, annyira kidöntötte a mai rövid séta. Egyébként meg 7-szer eszik, de épp most akarok átállni napi 6-ra. Szerintem túlélné...

Bogyó, akkor örülj, hogy ilyen olcsón megúsztad a betegséget Smile! Szonja továbbra is oké?

Eszter, ez gáz... affraid És a férjed hogy áll ehhez az egészhez??

Missi, akkor mi maradunk utolsónak oltás ügyben... Mi csak hetedikén megyünk Jakabbal, de az már "kétésfélhónapos" kontroll lesz Smile. Továbbra is nagyon legényes ez a Samu Smile!!
kalloni
kalloni

Hozzászólások száma : 88
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty ...

Témanyitás  tidi Szer. Jan. 02, 2008 10:10 pm

sziasztok
naggyából visszaolvastam. vicsok remélem minden rendben van a kisfiatokkal!!!!+++++++++
sheepy szegény kislegény, de ebcsont beforr, édesen mosolyog danika
tök jó lenne egy olyan oldal, ahova csak fotókat tennénk fel dátummal SmileSmile
hát magunkról röviden: férjem mesike 2hetes korától este jár melózni..azóta ninc olyan nap h. ne veszekednénk..totál ki vagyok fáradva, testileg, agyilag..most ráadásul megfáztam.. kari előtt nem küldték a járandóságaimat, osszetörték a kocsinkat, alig van időnk egymásra zolival..úgyhogy ááááááááááá---el akarok menni egy hétvégére pihizni 3masban..csak nincs rá idő...SadSadSad
mesike nagyon jó baba, 2 hete kb végigaluka az estét, igaz nem 8 kor alszik el, hanem 11 körül, de 6kor kelek etetni,majd 10-11kor újra. szépen fejlődik, 60 centi 5300 gr. nagyon sokat gagyog és mindig nevet Smile)
folyik a nyála!!!mikor jön a foga? erőlködik, hogy felülne..kis oktondi még nem tudja h. nem tud Smile
a gyerekkel már összeszoktam, mostmár csak a házimunkával kéne újra..
sex: katasztrófa..nagyon fáj..még mindig..eddig 1szer volt jó..majdcsak alakul..
mindig csokit ennék..áááááááááááááááááá
egyenlőre ennyi, szép estét!
tidi
tidi

Hozzászólások száma : 15
Age : 42
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  tidi Szer. Jan. 02, 2008 10:20 pm

ja igen reg.magam iwiwen: kissné safranyik edit kecskemét ha gondoljátok xeljetekbe SmileSmileSmile
tidi
tidi

Hozzászólások száma : 15
Age : 42
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Eszter Szer. Jan. 02, 2008 10:50 pm

Kalloni

Eleinte voltak vitáink merthát imádja az anyját és nem akarta elhinni,de most már mellém állt és azt hiszem ez zavarja a mamát igázan.
Eszter
Eszter

Hozzászólások száma : 119
Registration date : 2007. Nov. 08.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Csüt. Jan. 03, 2008 12:11 am

Csajok!
nem email hanem privi üzenetet lehet küldeni ezen az oldalon, na mindegy így is jó!
Majd küldöm a linket, hogy mit néztem ki Privi üzenetben!

Olyan örömöt kaptam ma Lilitől csajok! Fürdés után szoktunk egy kicsit játszani a pelenkázón, elkeztem össze-vissza puszizni meg harapdálni a pociját, és úgy kacagott mint még sose! Apa is odaszaladt, mert úgy meglepődött. Igazi hangos babakacagás volt!!! Very Happy

Eszter! részvétem anyóspajtás miatt!!

Kezdek taknyos lenni: fáj a torkon, rossz a közérzetem, folyik az orrom. Vettem egy forró fürdöt, ittam két liter teát jó sok mézzel, bevettem C vitamint, és inhaláltam is. Remélem holnapra nem leszek szarul.

holnap megyek startszámlát nyitni Lilinek! Végre megjött a határozat amit vártam!

Mindenkinek jó éjszakát!!!
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Re

Témanyitás  Agi Csüt. Jan. 03, 2008 12:35 am

A szilveszterünk jól telt. Délután barátoknál voltunk, babáztunk, beszélgettünk. Az óévet pedig mi is szex-szel búcsúztattuk. Zsombi jól viselkedett, és kapott anyatejen keresztül egy kis Baileyst.

Az éjszakáink mostanában nem jól telnek. össze-vissza kel.
Ma kaptunk 2 hónapos oltást végre.

Újság: A cégem pedig megkért, hogy segítsek be nekik, mert felmondtak páran, és nem tudják mihez kezdjenek. úgyhogy hetente kétszer két órára beugrok (15 percre van gyalog a lakástól). Meglátjuk, hogyan megy. mindenesetre nem ígértem semmit – Zsombi az első, így az ő rovására nem mehet a dolog.

Majd visszaolvasok, de most mennem kell etetni.

Üdv,
Ági
Agi
Agi

Hozzászólások száma : 61
Age : 46
Location : Budapest, III. ker.
Registration date : 2007. Oct. 24.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  ariel Csüt. Jan. 03, 2008 12:59 am

Sziasztok!

Előszöris boldog új évet kívánok mindenkinek!

Többször benéztem, hogy vannak Vicsokék, remélem mostmár minden rendben lesz.
A karácsony elég jól telt, a bátyáméknál voltunk 24-25-én, Niki nagyon élvezte, hogy olyan sokan voltak körülötte. A következő hétköznapokban viszont egyre nyűgösebb lett, az éjszakai szopizások után már egyáltalán nem tudtam visszatenni az ágyába, mert rögtön ordított. Már apa is kiakadt, hogy a kialvatlanságtól lassan úgy nézek ki, mint egy zombi. Elővettem a könyveket, hogy mit lehet csinálni ilyen helyzetben: egyrészt előrehoztuk a fürdetés időpontját, 8-ig meg kell, hogy legyen, aztán bevetettem a suttogós módszert (126-szor kiveszem a kiságyból, berakom), több-kevesebb sikerrel megy is. Éjjel igen, nappal néha.
Csajok, akiknek a babájuk átalussza az éjszakát, az tett ezért külön valamit?

Mindenki nagyon szép a képeken Very Happy

Masi, Lilicsek tényleg nagyon ügyes, ha már hasra fordul, a kacagás meg biztos nagy élmény lehetett.

Klára, milyen jó nektek, hogy így beállt Nórka evése, hurrá, hogy gyógyul a seb. A kakis pelusokat én Tide Szuper Plus-ban áztatom, majd kiöblítem, és utána a többi babaruhával együtt kimosom babamosószerrel.

Sheepy, micsoda kötés van Dani lábán, de látom, nem zavarja a mindennapjait.

Bogyó, akkor jobbulást Szonjusnak, vissza is térhet az éjszakai alvásra. Nicsi mostanában kevesebbet szopja az ujját, jó volna, ha újra megtalálná, tényleg lehet, hogy jobban menne az alvás. Most én rakom vissza a cumit a szájába, amikor felébred.

Cukika, hogy vagytok, mikor aludt el tegnap Panka? Valahogy tényleg ébren kellene tartanod napközben, vagy felébresztened, ha sokat alszik.

Eszter, neked se könnyű az életed ilyen anyós mellett, részvétem. Nálunk az van, hogy nekem már nem mond semmit, csak a fiának, néha ezt meghallom, de nem reagálom le. Vagyis bájolgunk egymással. Nameg azt szoktam még mondani neki, hogy Ne tessék ezzel foglalkozni, megoldjuk. Ezzel nem tud mit kezdeni.

Tidi, de jó, hogy Mesike is ilyen jó baba. Sajnálom, hogy veszekedtek a férjeddel, mi szinte napi 24 órát együtt vagyunk, és mi is veszekszünk minden nap. Jó volna egy arany középút.

Hallás, Nicsi se mindig figyel, ha szólok hozzá, de tutira hall, mert a hirtelen zajokra, még ha kicsik is, összerezzen, mint az anyja. Szerintem az, hogy nem reagál mindig a beszédre nem a hallással van összefüggésben. Fáradt, nincs kedve, valami más köti le, koncentrál, stb.

Start-számla: karácsony előtti héten megkaptuk az adószámot, úgyhogy még 2007-ben meg is nyitottuk és be is fizettünk, hogy megkapjuk az állami támogatást arra az évre is. Fókusz takszöv. ha valakit érdekel. (Leugrottunk Lajosmizsére)

Holnap megyünk 3-hós oltásért, remélem, most se lesz semmi, a 2. havinál nem volt.

Néhány kép:
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Kep_1310

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Nicki012

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Nicki010
ariel
ariel

Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Cukika Csüt. Jan. 03, 2008 1:39 am

Sziaszok, csak egy pillanatra ugrottam be, visszaolvastam a termést. Ma sűrű napubnk volt, nem tudtam jönni- Panka 67 cm és 7300 g !!! (59 cm és 3560 volt születéskor)

ma volt az 1. babamasszás-ammyira nem érdekelte, inkább kokettált a többiekkel .-)))

alvás- apa bekeményített, minden nap 30 perccel hamarabb altat, cumival. Tegnap a gyerek 30 percig ordított, de utána elaludt éjfélkor. hajnal 3-kor éktelen sírásra ébretünk, annyira fájt a hasa, mint még sosem! Úgy sajnáltam, aztán cicivel megnyugtattam.
A védőnőtől kaptunk engedélyt, ehet-ihat 4 hós cuccokat, így vettem neki instatnt teát, nagyon tetszik neki.

Na, mennem kell, apa nógat, hogy alvás van agyerknek, kapcsoljam ki a gépet....na, rám is kihat a nagy szigor :-))
Cukika
Cukika

Hozzászólások száma : 162
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 38 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.