Oktober 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sziasztok lanyok, ez itt bogyo

+19
huncutka00
ariel
Eszter
Missfried
zsozi
kalloni
evarga
geosel.klara
Büngyi
csim
Timurr
Bogyo
masika
sheepy
GABI
adrinalin22
Cukika
Agi
evu
23 posters

21 / 39 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Next

Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Hétf. Jan. 14, 2008 12:54 pm

Hali

nálunk 10től alvás volt fél7ig, félálomba szopi és alvás fél10ig.

Tali: bocsi 18 elírtam, szóval az már remélem péntek!! Ha jó akkor legyen most péntek, ha nem akkor marad a jövőhét. Várom a hozzászólást, és mindenkit szívesen látok, legfeljebb a földön fogunk űlni Very Happy

Missi: Lili már a hordozóból is ki akar mászni, emelgeti magát folyamatosan, szóval csak becsatolva lehet benne.
Ha fogom a kezét akkor felhúzza magát.

Felhívtam az céget az ajándék miatt, 5-8 munkanap a szállítás Ausztriából. Ha nincsnek otthon akkor hagynak ott értesítőt.

Holnap megyünk ortopédiára, majd meglátjuk mit mondanak. ha nem szimpi a doki akkor beviszem Lilit a gyerekklinikára.

na most lépek, ma nem főzök csak tanulok ezerrel.
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty 18. tali

Témanyitás  Bogyo Hétf. Jan. 14, 2008 1:09 pm

nekem jo a 18 !!

majd meg irok, most szoptatok, fel kezzel irok...

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty kreatív csajok

Témanyitás  sheepy Hétf. Jan. 14, 2008 1:43 pm

Missi , Klári : Látom nagy munkában vagytok Very Happy Very Happy Very Happy

Én ma eddig csak főztem + gyereket etettem meg egy jót reggeliztem , úgyhogy már csak az alvás hiányzik ...
Dani tegnap nyűgös volt , de este fél 10-től aludt reggel 5-ig.
Ma már mosolygósan ébredt , remélem így is marad !

Ági : úszással kapcs. nekem is az az egyik gondom,hogy hülye időpontban van , jó a hétvége ,de a délelőtt előnyösebb lenne . Viszont ezt a helyet a legkönyebb megközelítenem kocsi nélkül is.

Masi : nekem is jó a péntek .
Remélem Vicsokék ajándéka minden pillanatban célba érhet !

Tegnap férjem kérte,hogy legyen köztünk béke és este már a Pretty womant Embarassed Embarassed néztük nagy boldogságban. amúgy 2 napja megint nagyon házias lett Very Happy , szóval asszem magába szállt , de azért én is odafigyelek , hogy mit hogyan ...
Amúgy szerintem az volt rá jó hatással ,hogy szombat estére vettem neki puncstortát Wink mert a szaloncukrai már elfogytak ( olyan, mint1 gyerek és folyton csokit enne ,ha hagynám )

Kérdés : tegnap estére megint 2 cici kellett Daninak a mennyiség miatt, viszont napközben érzem ,hogy szoptatás után is marad benne jócskán. Amúgy 1-ből etetek.
Már egy jó ideje nem fejek , mert macera , de lehet,hogy ki kéne üríteni teljesen a cicit, hogy ne vésszen kárba. Viszont már fejés nélkül is jól beállt a termelés , szóval ha most megint elkezdeném, lehet,hogy a cici úgy gondolná, hogy még többet kell gyártania , mert nőtt az igény. Szóval ördögi kör , de nem tudom mit tegyek .
Szerintetek ?
Még arra is gondoltam ,hogy ha tartósan nem fejek + Dani nem szopja ki mind ,akkor lehet,hogy kevesebb is termelődik idővel ?

Most megyek , mert hív a drága ...

Szép napot Mindenkinek !
sheepy
sheepy

Hozzászólások száma : 158
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Hétf. Jan. 14, 2008 3:26 pm

hali

sétáltunk egy nagyot, és bevásároltunk, meg anyut is meglátogattuk a munkahelyén. most Lili a kezemben és épp azon ügyködik, hogy megtépázza a mögöttem lévő virágot Very Happy és most lehányt Smile
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Hétf. Jan. 14, 2008 3:30 pm

na átöltöztem, felmostam, vagyok Very Happy

Úszás: tényleg hülye időpontokban van, miért nem lehet ezt délelőttre rakni???
na majd megkérdezem Szentendrét és budakalászt, nekünk az van a legközelebb.

Sheepy: szerintem mindenképp fejd ki, mert annyit termel egy cici amennyi fogy belőle. Ha emlékszel ezt még az előkészítőn is mondták. ha nem ürül ki akkor egy idő után kevesebbet termel.
örülök, hogy már béke van!

Na akkor legyen pénteken a tali, időpont????

Ági, Én szívesen elmegyek érted!

na húzok tanulni, még bele sem néztem az anyagba!
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty hétfő

Témanyitás  kalloni Hétf. Jan. 14, 2008 4:21 pm

Sziasztok!

Sheepy, ez nagyon-nagyon jó hír, rettentően örülök cheers sunny cheers !!! Fejés: szerintem, ha nincs még elég a mélyhűtőben, akkor fejd le... Smile Na jó, komolyan: lehet, hogy már most kicsit többet termelsz, mint ami Daninak épp kell, azért marad benne egy kicsi. Nem lehet rávenni egy kis továbbevésre, ugye? Akkor ha megnyugtat, fejd le egy kicsit, mert ha meg túl sok lenne, akkor úgyis visszaáll. Szerintem azokat a régi szép tejben úszó napokat már nem tudod visszahozni... Smile.

Masi, ha fogadtok, nekünk jó a péntek... Mikorra terveznéd? Szoptatni is lehet Nálad Wink ?

Missi, Klári, ej, be ráértetek reggel Smile! De jók a művek, kedvencem a Vogue Laughing . Klári, az egyes etetések mérését tényleg ne vidd túlzásba, ha Nóra hízik, akkor már nem lehet baj! Missi, Jakab még nem ül magától, csak az ölünkben. Viszont tegnap életében először úgy tartotta a fejét, hogy teljesen eltöltött a büszkeség. Mindjárt megmutatom.

Szoptatás egyéb: Ti szoktatok olvasni, vagy olvastatok a neten szoptatási tanácsadókat? Én nézegettem a nlc tanácsadóját, de attól már a hideg ráz... Ez a nő mindenre azt mondja, hogy cumizavar, és rendszerint azt tanácsolja, hogy a babáknak minden nyikkra mellre kell kerülni... jajj... hogy lehetne ezt bírni????

Most épp azon tanakodom, hogy lehet, hogy Jakab napközben keveset eszik... Jó, tudom, úgy néz ki mint egy kisebb borjú I love you , de lehet, hogy ezért kel fel éjszaka... Elnézést, hangosan gondolkodom, csak most minden energiámat az éjszakák szebbé tételére fordítom. - Merthogy most elkezdtük "nevelni" Jakabot... két hét, és egy kis "szigor", még ha a szívem is fájdul belé... de annyira jó lenne aludni, hogy muszáj kipróbálni.

Adri, mi a helyzet Veletek?

És Többiek, merre jártok, főleg Gabi?
kalloni
kalloni

Hozzászólások száma : 88
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Vigyázat, pucér!!!

Témanyitás  kalloni Hétf. Jan. 14, 2008 4:29 pm

Szfinx-kezdemény:
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Tartjamagt2

Ugyanez felülről Laughing :
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Tartjamagt5
kalloni
kalloni

Hozzászólások száma : 88
Age : 45
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  csim Hétf. Jan. 14, 2008 4:42 pm

Sziasztok!

Kalloni nagyon cuki a Jakab baba, micsoda popsi fotó.

Missi, Klári jók a képek, tényleg, hogy nektek mi mindenre van energiátok.

Vicsokék vajon hogy vannak? Remélem megkapták a hintát.

Hétvége nekünk jól telt. Voltunk Leányfalun sétálni, megmutattuk Mütyürnek a telket, ahova építkezni fogunk (engedélyekre várunk). Nagyon friss és jó volt a levegő kint. Tegnap meg itt a Rómain sétáltunk, persze a Cziniel cukit is meglátogatva (így persze nem lehet fogyni). Ma is sétáltunk volna, de Kristóf égtelen üvöltésbe kezdett az utcán és a hisztibe úgy kimelegedett, hogy a sapkája alatt csupa izzadság volt. Gyorsan hazajöttünk megszáritkozni. Remélem nem fázott meg. Még itthon is sírt, de olyan hisztiszerűen, egy kicsit hangosabban rászoltam, hogy elég legyen és ő könnyes szemmel rámnézett és mosolygott, majd a szívem szakadt meg, hogy én itt üvöltözök. Többet nem teszem.

Na fel is ébredt. Megyek.

Csilla

csim

Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2007. Oct. 18.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Hétf. Jan. 14, 2008 4:56 pm

csilla: ez a hangosabb rá szólás nálam is bevált már. ha nem tudom mi baja (nem lehet éhes, büfizett stb) szóval csak sima hiszti Én is bevetem ezt. Ne legyen miatt lelkiismeretfurdalásod, néha ez is kell, látod rögtön abba is hagyta a sírást.

kalloni: persze, hogy lehet. Pocakos Jakab, mintha Lilit látnám hátulról Very Happy na majd pénteken elmesélem, hogy én hogy csinálnám a helyedben, ide most hosszú lenne leírni.

tali: szerintem olyan 1-2 körül lenne jó nem???


https://www.youtube.com/watch?v=JGRb5s8t4DQ

Bogyó: ez a visongós Lili, bár ez még semmi Very Happy
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty TALI

Témanyitás  Bogyo Hétf. Jan. 14, 2008 5:19 pm

emberek, lehet h meghulyultem, eskuszom, hogy mar irtam 2 perce es nem jelent meg az uzenetem, de akkor most leirom megint...Smile
szoval legkesobb 3 kor vissza kell indulnom, mert aztan jon a penteki dugo es nem szeretnek orakat ucsorogni...jo ha mar 1 re megyunk ?
korozottet vinnek, ha ok...azt konnyu kenyerre kenni ....

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty ??

Témanyitás  Bogyo Hétf. Jan. 14, 2008 5:25 pm

vmi miatt a drafts ba mennek az uzeneteim, mar 3 x ra irom akkor most le: hogy
CUKI JAKAB , nagyon jo a foto
kik jonnek a talira ? nagyon izgi h talalkozunk es meg Bungyin kivul senkit sem lattam,,Smile
vicces , hogy mennyi mindent tudunk egymasrol, de megsem talalkozunk eloben...

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty lili

Témanyitás  Bogyo Hétf. Jan. 14, 2008 5:27 pm

masi, tenyleg nagyon sokat beszel" mar...Smile ugyes kislany , szuper a video

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Jakab

Témanyitás  Missfried Hétf. Jan. 14, 2008 5:39 pm

Jajj de drága Jakabka!! Smile Milyen piros az oltás helye!Nekünk kicsit halványabb azért...

Én is csináltam pár friss Samu-fotót!Íme:

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 82mkept
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 6xugoj5
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 8dzn86a
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 82d9wf5
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 6phz4uu
Missfried
Missfried

Hozzászólások száma : 192
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  csim Hétf. Jan. 14, 2008 6:41 pm

Na ismét alszik Kristóf.... Eddig az új babagimnasztikájával volt elfoglalva. Anyukám múlt hét pénteken elvitt engem egy nagybevásárlásra Kristófnak. Vettünk játékot, ruhát, hálózsákot és elköltöttünk 50 eFt-ot. ezt kapta Kristóf karira a Nagyitól.

Kalloni, épp akartam írni, hogy Kristóf is az elmúlt héten (oltás óta) teljesen megváltozott, éjjel ismételten felkel 1-2-szer, eddig már átaludta az éjszakát. Én is arra gondoltam, hogy esetleg nem eszik eleget és emiatt, mivel én is eddig 1 cicis voltam, most estére 2 cicit kap. Továbbra is felkel, szóval nem tudom mi a gond.

Esti program: 7-kor fürdetünk, ekkor Apa előkészíti a terepet, kád, állvány stb. Én addig kicsit megtornáztatom Kristófot és olajjal megsimogatom (ezt imádja), majd fürdés (Apa tartja Kristófot én meg átsimogatom), evés. Ha már nagyon álmosnak néz ki, akkor beteszem az ágyba és elaszik, ha még nem, akkor a nappaliban kialakítottunk egy kuckót neki a kanapén, ahol a játékaival elvan úgy, hogy a tv-t ne lássa. Itt is el tud aludni és ilyenkor átvisszük a kiságyába. Ált olyan f9-9-felé már alszik is.

Sziasztok, Csilla

csim

Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2007. Oct. 18.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty hétfő

Témanyitás  Büngyi Hétf. Jan. 14, 2008 6:43 pm

Sziasztok Lányok Smile

Nagyszerű photoshop munkák Smile Nekem is van, majd megmutatom, a Klári-féléből

Jakab gyönyörű! Helénának nem ilyen piros az oltás helye, az baj????

Samu is csinos kissrác Smile Szemrevaló igazán Smile

Sheepy: örülök, hogy minden jól alakul. Nem is lehetne másképp Smile Főleg ha édességgel le lehet venni a lábáról...
Gabiék hogy vannak vajon?

Tali:én is mennék! Persze Helénával!
Vigyünk valamit?

Most húzok, kicsit zsúfolt napom volt-van
Büngyi
Büngyi

Hozzászólások száma : 90
Age : 44
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

http://simoningrid.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty ..

Témanyitás  Bogyo Hétf. Jan. 14, 2008 7:32 pm

Samuka, samukaaa:)

bungyi, korozottet viszek, ha nincs mas otleted, akkor hozz vmi kencet, azt konnyu kenyerrel enni..

kalloni, szonja oltasa is ilyen pirosas, de az majd elulik = doki mondta

csim, hello...:)jot nevettem, hogy "lerakjuk jatszani, de ne lassa a tv-t " amugy egyetertek...

GABI !! milyen az otthoni legkor ? hetvege hogy telt ?

Bogyo
Admin

Hozzászólások száma : 177
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 07.

https://oktober07.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty tali

Témanyitás  Büngyi Hétf. Jan. 14, 2008 7:36 pm

Akkor én csnálok padlizsánkrémet, mert azt tudom, hogy Masika nem csinál otthon Smile
Büngyi
Büngyi

Hozzászólások száma : 90
Age : 44
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 11.

http://simoningrid.com

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Tali

Témanyitás  masika Hétf. Jan. 14, 2008 7:39 pm

hali

na holnap mégsem megyünk ortopédiára, Apa szerzett protekciót az ortopédklinikán így soron kívül fogadnak minket szerdán 9kor, amúgy febr 28 volt az első szabad időpont.

tali: na akkor most péntek 1óra!!! Eddig: Kalloni, Büngyi, Bogyó,Sheepy mondta tuira ugye??
Ági te is írtad, hogy jönnél, és Adri is??? Csilla?? Téged is fel tudlak venni ha gondolod???
hozni: Én rágcsit intézek, meg üdítőt. Ha valaki még akar hozni valami akkor nem fogunk ellenkezni szerintem. Very Happy
csilla: nálunk is a nappaliban a kanapé Lili helye, oda raktam a játszószőnyegét, azon jól elvan

Lili most hányt le másodszor ezt nem hiszem el. Ez a 3.polóm ma. Szerintem kicsit túleszi magát, bár az előbb 140-t evett csak.
Egyébként akkorát aludt délután majdnem 3 órát megint, így egész jól haladtam a tanulással. Very Happy
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  masika Hétf. Jan. 14, 2008 7:40 pm

Ja, körözött és padlizsánkrém!! Intézem a kenyeret hozzá!
masika
masika

Hozzászólások száma : 204
Age : 45
Registration date : 2007. Oct. 13.

http://farkaslili.mindenkilapja.hu/

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty el vagyok átkozva !

Témanyitás  sheepy Hétf. Jan. 14, 2008 8:43 pm

Lányok ezt nem hiszem el !!!!

Én tiszta katasztrófa vagyok , de komolyan.
Reggel ugyebár írom ,hogy mennyi tejem van , és mit kezdjek vele, de ugye azt is írtam ,hogy tegnap este az utolsó etetésnél Dani mind a 2-ből evett. Azt hittem megnőtt az étvágya, de már gyanítom ,hogy kevesebb lett a tej .
Valószínűleg a jó kis múltheti dolgok miatt.
Reggel rendesen szopott, de délben már csak 2 -ből és egy órán keresztül szenvedett, mire elég volt neki. Utána du.4-kor gondoltam most minden ok, és jól belakunk séta után , de még annyi sem volt ,mint délben. Csontra lefejtem amit találtam szoptatás után , hát volt vagy 5 ml.
Dani meg üvöltött,hogy éhes, én még ilyet nem láttam. Evu és tápszeres mamik eddig fogalmam sem volt róla hogy ez milyen szar érzés !
Rohangásztam,mint pók a falon, elfeledett cumisüveget sterilizálni, hűtőből fagyasztott tej elő , és 100ml sem volt elég , úgyhogy 2 adagban kellett felengednem ,hogy jól lakjon. Közben meg adtam neki vizet, de persze ,hogy kiköpte, meg az mégsem rendes kaja.
Én nem tartok itthon tápszert, mert nem akartam még gondolatban sem ilyennel etetni Danit, de ma este hoz a férjem. Remélem holnapra csoda történik,mert csak kb. fél napi fagyasztott tejem van .
Asszem a fejés ezekután nem kérdéses, megint neki állok, inkább nem csinálok mást napközben, de rászánom az időt, mert még 3 hónapig szoptatni szeretnék! Most duplájára emeltem a napi laktoherb adagot, és ma már csak a gyerekkel foglalkozok , minden mást hanyagolok,hogy ki tudjam magam pihenni. Talán segít és csak valalmi rövidzárlat lehet.
Aki tápszerezik az milyet ad ?
NEstlé BEBA HA 750g-osat kértem.
Ja egyébként anyám engem is csak 2 és fél hónapos koromig tudott szoptatni , lehet,hogy öröklődik valhogy a tulajdonság ?( bár ez hülyeség )

Péntekkel kapcs: marad a sütisütés,- remélem Dani hagyja ,hogy nekiálljak Very Happy meg van egy csomó rostos üdcsink karácsonyról ,de én nem élek ilyesmivel úgyhogy átgurítom a babakocsival.

Kalloni : Kicsi Szfinxed nagyon édi ! És tényleg jó piros az oltása . A miénk lila és alig látszik , pedig sztem ugyanaz oltotta Very Happy .
Irígyeljük ám a fejtartást ! Dani lapos , mint az alföld, és nem nagyon akar kiemelkedni a vízszintes síkból . max. a fenekét tolja ki ,ha hasra rakom.

Na még biztos más is lett volna mára ,de megyek a dolgomra jók legyetek !
Szép estét Mindenkinek !
sheepy
sheepy

Hozzászólások száma : 158
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Re: sziasztok lányok, ez itt bogyó

Témanyitás  Agi Hétf. Jan. 14, 2008 8:56 pm

na megjöttem a munkából. tök jó volt megint. jó érzni, hogy szükség van rám. a főnököm nagyon rendes velem. remélem, erre akkor is emlékezni fog, amikor visszamegyek gyes után...

2. gyerek: már többször hozzá akartam szólni, most meg is teszem. nálunk a párom most azt mondja, hogy inkább nem szeretne még egyet. én meg úgy gondoltam, hogy Zsombit majd gyorsan bölcsibe adom, és visszamegyek dolgozni egy-két évre, és utána jöhet a kistesó. most pedig szeretném inkább gyorsan "letudni", mert nem tudom, hogyan fogom bírni "idősebb" korban ezt az éjszakázást. szóval még semmi sincs eldöntve.

Tali: jó a péntek. nagyon örülnék, ha valaki felvenne. előre is köszönöm annak az illetőnek.
remélem, nem fog közbeszólni semmi és Zsombi is élvezni fogja az új helyzetet. nekem most így semmi nem jut eszembe, amit vihetnék, de ha gondolod Masi, hogy vigyek valamit, írd meg és viszem. mi 14-kor eszünk, ha az nem gond.

sheepy,
sajnálom, hogy gond van a tejcivel. de talán még helyrehozható. mindesetre ha úgy alakulna, és kevés lenne, azt se fogd fel tragédiaként. mostmár úgyis csak folyamatosan hígul a tejünk.
Agi
Agi

Hozzászólások száma : 61
Age : 46
Location : Budapest, III. ker.
Registration date : 2007. Oct. 24.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  GABI Hétf. Jan. 14, 2008 9:14 pm

Sziasztok!

Majd jövök, jól vagyunk, minden rendben, csak Bibusnak ekcémás lett a nyaka. Majd lefotózom megmutatom nektek.

Sheepy: Próbáld ki a Ricinus Communis 5CH-t csodákat tesz a tejtermeléssel. Napi 2x5 golyót, és mellé 3x5 golyó Urtica Urens 5CH. Nekem ez mindig beválik ha kezd kevesebb lenni!

Majd jövök. Megyünk pancsizni.
GABI
GABI

Hozzászólások száma : 108
Age : 56
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Cukika Hétf. Jan. 14, 2008 10:10 pm

hali
nem tudok reagálni, mert keemben a 7,5 kg-os gyerek, aki 80-as bodyt hord affraid
csak sheepynek- sajnálom sheepy, nekem dettó így kezdődött, épp 2,5 hósan. de úgy tudsz esetleg segíteni, ha folyamatosan ciciztetés+ fejés. én utólag bánom, h. ezt nem erőltettem annyira, későn olvastam utána. ne aggódj,. a lényeg, h. dani kapjon kaját, és szépen gyarapszik. annak örülj, h eddig is volt tejcsi.

lila a fejem az irigységtől a tali miatt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na, megyek, mert nem bírok p-val, majd jvök
Cukika
Cukika

Hozzászólások száma : 162
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Cukika Hétf. Jan. 14, 2008 10:28 pm

Na helló, gyerkőcök cukik :-)) Pancsit betettem a hintába, de szegénykém ma egész nap oda volt száműzve, bár nem paanszkodott :-) muszáj volt, mert nagytakaírtottam.
na, hoztam pár képet :-))
ja, el is felejtettem megírni, hogy fordulunk hasról hátra:-))

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 110
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 210
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 310
sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 410
Cukika
Cukika

Hozzászólások száma : 162
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Cukika Hétf. Jan. 14, 2008 10:28 pm

uccsó kép- így áll a gyereken egy 80-as body affraid
Cukika
Cukika

Hozzászólások száma : 162
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

sziasztok lanyok, ez itt bogyo - Page 21 Empty Re: sziasztok lanyok, ez itt bogyo

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

21 / 39 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.